Součástí přenosu bude i předzápasové a přestávkové studio Michala Pavlíka. Jeho hostem bude zraněný hráč Slavie Jan Křemen. Po utkání nabídneme tradiční ohlasy. 

Slavia a Chrudim se v letošní sezoně utkaly už dvakrát. V říjnu to na palubovce Chrudimi skončilo debaklem 10:1 pro domácí. Ale ve finále poháru byli sešívaní více než vyrovnaným soupeřem. S Východočechy prohráli těsně 3:5 v dramatickém souboji. Nyní by domácí potřebovali v boji o medaili zvítězit.

SK Slavia Praha - FK Chrudim | PÁ 27. ledna | 19:50 h.

Matúš Ševčík (hráč Slavie): „I když jsme ve finále poháru odehráli proti Chrudimi vyrovnaný zápas, tak si myslím, že platí, že proti nim nemáme co ztratit. Hrajeme doma a tam jsme docela silní, musíme předvést koncentrovaný výkon, věřím, že proti nim umíme zahrát, bude to futsalové pojetí z obou stran. Na zápas se velice těším, věřím, že můžeme překvapit.“

Pavel Drozd (hráč FK Chrudim): „Zápas se Slavií je pro nás velmi důležitý. Očekávám vyrovnaný a bojovný zápas podobný tomu, který jsme s nimi sehráli ve finále poháru v prosinci. V první řadě myslíme hlavně na vítězství. Slavia nás vždy na domácí palubovce potrápí, takže nás nečeká nic jednoduchého. Samozřejmě víme, že v případě stejného počtu bodů bude s Plzní rozhodovat skóre, ale to teď jde stranou. Pro nás je podstatné přivézt tři body, jelikož ze Slavie se nevozí snadno."

Další aktuality

Na začátku druhé půle rozhodla Plzeň o výhře na Slavii
Na začátku druhé půle rozhodla Plzeň o výhře na Slavii 07.02.2023

Futsalisté Plzně zvládli vyhrát dohrávku 16. kola 1. Futsal ligy. V úterý si odvezli tři body z palubovky Slavie po vítězství 5:1 a vrátili se do čela tabulky. Hattrick vstřelil Brazilec Caio.

VÝSLEDKY: Hattrick Caia pomohl Plzni zpět na první místo
VÝSLEDKY: Hattrick Caia pomohl Plzni zpět na první místo 07.02.2023

Základní část 1. Futsal ligy nabízí zápasy 19. kola kola a dohrávku šestnáctého. Podívejte se na kompletní program a výsledky.

Úterní stream: Slavia se pokusí zastavit plzeňský Interobal
Úterní stream: Slavia se pokusí zastavit plzeňský Interobal 06.02.2023

Dohrávku 16. kola 1. Futsal ligy mezi čtvrtou Slavií Praha a druhou Plzní vysíláme živě na YouTube a ČT sport Plus. Přímý přenos startuje v úterý v 19:20 hodin.