Sparta Praha - 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto

Tomáš Formánek (hráč Sparty): "V pondělí nás čeká první domácí zápas v roce 2023. Vysoké Mýto v každém zápase předvádí, že se chce v 1. Futsal lize udržet a bude se chtít i předvést takto proti nám. Po nevydařeném, ale přitom odmakaném zápase v Brně, chceme jednoznačně body nechat doma v Řepích. Tímto bych chtěl pozvat i všechny fanoušky, aby přijeli do haly a hnali nás vpřed!"

Josef Stránský (hráč Nejzbachu): "Netradičně v pondělí nás čeká dohrávka v Praze proti Spartě, víme že nás čeká velmi dobře organizovaný a zkušený tým. K utkání budeme chtít přistoupit zodpovědně. V tomto utkání stejně, jako v pátečním proti Plzni, můžeme pouze získat."
____________________________
PO 20:30 | SC Řepy

Další aktuality

Chrudim padla doma i podruhé, Plzeň si veze mečbol
Chrudim padla doma i podruhé, Plzeň si veze mečbol 20.05.2024

Plzeň v Heřmanově Městci jako první inkasovala, ale soustředěným výkonem a dvěma brankami Kaká otočila skóre a odvezla si mečbol. Ve čtvrtém zápase v pátek 25. května bude mít tak první možnost udělat poslední krok k obhajobě.

Z kabiny: V pondělí třetí finále, kdo získá mečbol?
Z kabiny: V pondělí třetí finále, kdo získá mečbol? 20.05.2024

V pondělí 20. května od 19 hodin začne třetí dějství letošní finálové série. Chrudim přivítá v Heřmanově Městci Plzeň. Jeden z finalistů získá mečbol? Kdo to bude?

Chrudim vrátila Plzni úder, finálová série je vyrovnaná!
Chrudim vrátila Plzni úder, finálová série je vyrovnaná! 17.05.2024

Finále je srovnané 1:1 na zápasy! Chrudim oplatila Plzni prohru z úvodního duelu, na západě Čech vyhrála 5:2 a v pondělí bude usilovat v Heřmanově Městci o mečbol. Dvě branky vstřelil Ewerton, po jedné bratři Drozdové a Záruba. Za domácí se prosadili Vnuk a Kaká.