Sparta Praha - 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto

Tomáš Formánek (hráč Sparty): "V pondělí nás čeká první domácí zápas v roce 2023. Vysoké Mýto v každém zápase předvádí, že se chce v 1. Futsal lize udržet a bude se chtít i předvést takto proti nám. Po nevydařeném, ale přitom odmakaném zápase v Brně, chceme jednoznačně body nechat doma v Řepích. Tímto bych chtěl pozvat i všechny fanoušky, aby přijeli do haly a hnali nás vpřed!"

Josef Stránský (hráč Nejzbachu): "Netradičně v pondělí nás čeká dohrávka v Praze proti Spartě, víme že nás čeká velmi dobře organizovaný a zkušený tým. K utkání budeme chtít přistoupit zodpovědně. V tomto utkání stejně, jako v pátečním proti Plzni, můžeme pouze získat."
____________________________
PO 20:30 | SC Řepy

Další aktuality

Z KABINY: Slavia jde na Mělník, Plzeň může potvrdit postup
Z KABINY: Slavia jde na Mělník, Plzeň může potvrdit postup 27.03.2023

V úterý večer se v Edenu rozehraje také poslední čtvrtá čtvrtfinálová série, ve které Slavia vyzve Olympik Mělník. Série bude speciální hlavně pro brankáře Jana Žežulku, který ve středočeském klubu loni působil. Ve středu se může prvním postupujícím stát Plzeň, když potvrdí třetí výhrou postup přes Spartak Perštejn. Co zaznělo z kabin?

Helas srovnal sérii. Stačila jediná trefa Mužíka
Helas srovnal sérii. Stačila jediná trefa Mužíka 27.03.2023

Futsalisté Helasu Brno hostili v pondělí čtvrtfinálovou sérii play off na své palubovce. V souboji se Spartou rozhodla jediná branka, kterou ve 30. minutě vsítil domácí Jiří Mužík.

SOUHRN TÝDNE: Plzeň a Chrudim krok od semifinále, Sparta vede nad Helasem
SOUHRN TÝDNE: Plzeň a Chrudim krok od semifinále, Sparta vede nad Helasem 27.03.2023

Tři ze čtyř čtvrtfinálových sérií 1. Futsal ligy jsou v plném proudu. Favorité zatím ani jednou neklopýtli, Plzeň po domácí výhře 6:4 zvítězila také ve druhém duelu v Kadani nad Perštejnem 9:3. Podle očekávání je také Chrudim jednu výhru od postupu, když doma porazila Liberec 11:2 a venku 3:0. Doposud jediné prodloužení zvládla Sparta, která v Praze přetlačila o branku Helas.