Ohlasy aktérů zápasu

Matěj Čapek (hrající předseda Rapidu): „Předvedli jsme velmi špatný výkon, výsledek hovoří za vše. Věřím, že se přes svátky dáme dohromady a na začátku roku 2023 navážeme na výkony z úvodu sezóny."

Tomáš Poul (hráč Helasu Brno): „S dnešním zápasem musíme být spokojeni, jak výsledkově, tak i herně. Po dlouhé cestě jsme na soupeře nastoupili s vysokým napadáním a dobrým pohybem. To nám přinášelo zasloužené ovoce. Teď nás čeká odpočinek přes svátky, kdy si musíme odpočinout a nabrat síly na další pokračování ligového kolotoče.”

| STATISTIKY

Další aktuality

Souboj bratrů Žežulkových vyzněl lépe pro Jana. I když gól od Ondřeje dostal
Souboj bratrů Žežulkových vyzněl lépe pro Jana. I když gól od Ondřeje dostal 08.12.2023

Rarita v 1. Futsal lize. Brácha dal gól bráchovi. Ondřej Žežulka z Rapidu v pátek sice překonal svého bratra Jana v brance Slavie, ale šlo pouze o korekci jasného vítězství sešívaných 9:2. Hattrickem se blýskl Ondřej Míča.

VÝSLEDKY: Slávisté pokračují na vítězné vlně i po Rapidu
VÝSLEDKY: Slávisté pokračují na vítězné vlně i po Rapidu 08.12.2023

Základní část 1. Futsal ligy 2023/2024 nabízí zápasy 12. kola. Poslední v roce 2023! Podívejte se na kompletní program. Přímý přenos vysíláme netradičně v neděli z Kadaně. V pondělí je totiž reprezentační sraz před dvěma zápasy kvalifikace MS.

SLOVO Z KABINY: O jeden zápas méně. Přímý přenos kvůli repre srazu v neděli
SLOVO Z KABINY: O jeden zápas méně. Přímý přenos kvůli repre srazu v neděli 07.12.2023

Dvanácté kolo je poslední před vánoční přestávkou. V pátek se Slavia představí na půdě nevyzpytatelného Ústí nad Labem. Chrudim v sobotu přivítá v Heřmanově Městci Žabinské Vlky. Neděle bude patřit duelům Kadaně s Helasem a Chomutova s čerstvým vítězem poháru Plzní.