Pražská Sparta se bude muset obejít bez své opory Igora Vodeckého, který uviděl v prvním duelu Na Stínadlech třetí žlutou kartu. Sparta se v prvním zápase prezentovala dobrým futsalem, vedla na severu Čech 2:0, ale nakonec domácí vlci potvrdili roli favorita a vyhráli těsně 4:3. Páteční duel v hale na Podvinném Mlýně bude jistě atraktivní. Pokud nedorazte do haly. Můžete klání sledovat živě v internetovém přenosu www.livesporttv.cz!

Naopak Chrudim si vedla v prvním semifinále bravurně a Benago porazila 8:2. Tomu navíc ve zručské sportovní hale bude chybět vykartovaný Brazilec Capeta. Nicméně v posledním domácí utkání Benago mistra pořádně potrápilo a ještě minutu před koncem vedlo o jednu branku. Nakonec však o gól prohrálo. Bude se podobné drama opakovat i v pátek? Zápas můžete sledovat živě prostřednictvím live sázek na www.chance.cz!

II. zápasy semifinále play off CHANCE ligy

pátek 1. května od 18 hodin

AC Sparta Praha – FC Balticflora Teplice (Aréna Sparta)

FC Benago Zruč n. S. – FK ERA-PACK Chrudim (SH Zruč n. S.)

Další aktuality

Kluby hlásí první změny v kádrech!
Kluby hlásí první změny v kádrech! 30.06.2025

Do začátku další sezony 1. Futsal ligy zbývá ještě dlouhá doba, některé kluby ale již teď zveřejňují první změny ve svých kádrech. Kromě konce angažmá zahraničních hráčů se objevila i zpráva, že v Kadani nebude pokračovat trenér Beni Simitči, v Plzni skončili Vitinho a Joao Silva, zajímavou posilu hlásí z Ústí nad Labem.

Nová sezona 1. Futsal ligy je rozlosována!
Nová sezona 1. Futsal ligy je rozlosována! 19.06.2025

Cestu za obhajobou titulu začne Chrudim v prvním kole v domácí hale v Liberci. Úvod soutěže nabídne také severočeské derby Chomutova s Kadaní, Plzeň se představí na Helasu a Slavia v Ústí nad Labem. Nováček soutěže z Vyškova odehraje svůj historicky první duel v nejvyšší soutěže na horké půdě ve Vysokém Mýtě. Fináloví soupeři se potkají v Plzni v sedmém kole.

David Ploc se z Bohemians přesouvá do Slavie!
David Ploc se z Bohemians přesouvá do Slavie! 17.06.2025

Trenér a aktivní hráč David Ploc po sestupu z 1. Futsal ligy skončil v Bohemians Praha, bez futsalu však nezůstane - přesouvá se do pozice ředitele juniorských týmů v SK Slavia Praha. V Edenu ho v úterý představili jako první posilu nové sezony.