SK Olympik Mělník - 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto

Radek Šiler (hráč SK Olympik Mělník): „V pátek budeme hostit Nejzbach, který je zatím poslední bez zisku jediného bodu, takže už jen umístění v tabulce nás staví do role favorita a my se také tak cítíme. Po dvou prohrách se chceme vrátit zpět na bodovou vlnu a co nejrychleji si zajistit účast v play-off, abychom co nejdříve mohli s čistými hlavami bojovat o co nejlepší postavení do čtvrtfinále. Nicméně neočekávám, že získáme 3 body bez větší snahy. Pro Nejzbach však bude zápas u nás dobrou příležitostí k ukončení série bez získaného bodu a také, jak se nakopnout do druhé poloviny základní části, ve které budou muset začít pravidelně bodovat, aby mohli pomýšlet na záchranu v 1. Futsal lize. Myslím si, že diváci na Mělníku uvidí v pátek spoustu branek, atraktivni futsal nahoru-dolů a naše zvednuté ruce na konci utkání!”

Petr Svoboda (1.FC Nejzbach Vysoké Mýto): „Čeká nás jedno z nejdůležitějších utkání této sezóny, proti velmi dobře hrajícímu Mělníku. K utkání musíme přistoupit zodpovědně a během utkání udržet koncentraci celých čtyřicet minut a získat tak první důležité body do tabulky."
______________________________
PÁ 20:00 | SH Mělník

FC Rapid Ústí n. L. - SK Interobal Plzeň

Matěj Čapek (hráč FC Rapid Ústí n. L.): „Zápas proti zkušené a kvalitní Plzni bude pro náš mladý tým křest ohněm. V posledních zápasech se nám příliš nedařilo, přesto věřím, že necháme na hřišti maximum a soupeři roli favorita znepříjemníme. V tomto utkání nemáme co ztratit, můžeme jen překvapit."

Gabriel Rick (hráč SK Interobal Plzeň): „Víme, že nedostaneme nic zadarmo. Mají zajímavý tým plný mládí a zkušeností. Musíme hrát od začátku koncentrovaně a na sto procent. Naším úkolem je jednoznačně odvézt tři body.“
______________________________
PÁ 20:30 | Sluneta

FC Démoni Česká Lípa - SK Slavia Praha

Ondřej Havrda (hráč FC Démoni Česká Lípa): „V pátek k nám přijede Slavia, která v posledních zápasech i přes nějaké absence nabrala dobrou formu a vítězila. Ovšem i naše poslední výkony nebyly špatné a věřím, že pokud na ně navážeme, tak jsme schopni Slavii potrápit a třeba i zvítězit."

Adam Vondráček (brankář SK Slavia Praha): „Nesmíme usnout na vavřínech. Lípa je kvalitní soupeř, hrají spolu dlouho, s Plzní uhráli dobrý výsledek. Nesmíme nic podcenit a jít do zápasu se stejným nasazením a bojovností jako do semifinále poháru.“
______________________________
PÁ 20:30 | MSH Česká Lípa

Další aktuality

SOUHRN KOLA: Sparta nečekaně klopýtla v Liberci. Plzeň si vystřílela náskok
SOUHRN KOLA: Sparta nečekaně klopýtla v Liberci. Plzeň si vystřílela náskok 28.11.2022

Zatímco mistrovská Chrudim zářila v elitní fázi Ligy mistrů, nejvyšší tuzemská futsalová soutěž pokračovala desátým kolem. Vedoucí Plzeň v pohodě zvládla utkání na Rapidu. Cennou remízu vybojoval Liberec doma se Spartou.

Remíza se Spartou pomohla Liberci k odrazu od sestupových pozic
Remíza se Spartou pomohla Liberci k odrazu od sestupových pozic 27.11.2022

Závěr první půle nedělního utkání 10. kola 1. Futsal ligy v Liberci byl divoký. Sparta se ujala vedení, ale domácí FTZS výsledek stačil do přestávky otočit. Po přestávce Pražané srovnali z penalty na 2:2 a výsledek se již nezměnil.

Olomouc ztratila vedení 3:0 už v první půli a prohrála reprízu Superfinále druhé ligy
Olomouc ztratila vedení 3:0 už v první půli a prohrála reprízu Superfinále druhé ligy 27.11.2022

Nováčkové 1. Futsal ligy přichystali zaplněné kadaňské hale parádní podívanou. Vše začalo v prvním poločase, kdy hosté z Olomouce vedli nad Perštejnem 3:0, ale Spartak nakonec první půli ovládl 5:3. Nedělní zápas nakonec skončil 7:5.