Ohlasy aktérů zápasu

Jakub Dlask (brankář FTZS): "Po takovém zápase se těžce hledají slova. Věděli jsme, co proti nám stojí za soupeře, přesto s takovým výkonem rozhodně nejsme spokojení. První poločas byl od nás velmi špatný, v naší obraně bylo plno nedorazů a chyběla nám komunikace. V druhém poločase se naše hra zvedla, ale v závěru jsme nedokázali bránit chrudimskou power play. Jsme zklamaní, na Dukle byla opět dobrá kulisa a my se divákům odvděčili velmi špatným výkonem."

Éverton (hráč FK Chrudim): „K dnešnímu zápasu jsme přistoupili velmi zodpovědně. Věděli jsme, že nás čeká těžká práce, ale díky dobré kolektivní hře jsme uhráli skvělý výsledek a získali potřebné sebevědomí před elitní fází Ligy mistrů. Teď se jedeme do Kazachstánu porvat o místo mezi čtyřmi nejlepšími kluby Evropy!”

| STATISTIKY

Další aktuality

SOUHRN KOLA: Sparta nečekaně klopýtla v Liberci. Plzeň si vystřílela náskok
SOUHRN KOLA: Sparta nečekaně klopýtla v Liberci. Plzeň si vystřílela náskok 28.11.2022

Zatímco mistrovská Chrudim zářila v elitní fázi Ligy mistrů, nejvyšší tuzemská futsalová soutěž pokračovala desátým kolem. Vedoucí Plzeň v pohodě zvládla utkání na Rapidu. Cennou remízu vybojoval Liberec doma se Spartou.

Remíza se Spartou pomohla Liberci k odrazu od sestupových pozic
Remíza se Spartou pomohla Liberci k odrazu od sestupových pozic 27.11.2022

Závěr první půle nedělního utkání 10. kola 1. Futsal ligy v Liberci byl divoký. Sparta se ujala vedení, ale domácí FTZS výsledek stačil do přestávky otočit. Po přestávce Pražané srovnali z penalty na 2:2 a výsledek se již nezměnil.

Olomouc ztratila vedení 3:0 už v první půli a prohrála reprízu Superfinále druhé ligy
Olomouc ztratila vedení 3:0 už v první půli a prohrála reprízu Superfinále druhé ligy 27.11.2022

Nováčkové 1. Futsal ligy přichystali zaplněné kadaňské hale parádní podívanou. Vše začalo v prvním poločase, kdy hosté z Olomouce vedli nad Perštejnem 3:0, ale Spartak nakonec první půli ovládl 5:3. Nedělní zápas nakonec skončil 7:5.