TJ Spartak Perštejn – FK Chrudim

Jiří Baran (hráč TJ Spartak Perštejn): "Zápas s Chrudimí všichni bereme jako takový malý svátek. Stojí proti nám nejlepší tým v lize, pro mnohé z nás to bude první takové měření sil. Do zápasu nastoupíme se vztyčenou hlavou a s odhodláním bodovat! Nedáme před našimi fanoušky Chrudimi ani centimetr palubovky zadarmo."

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „Očekávám těžké utkání proti nováčkovi soutěže. Co vím, tak Perštejnští hrají před plnou halou svých fanoušků. To, že jsou konkurenceschopní, dokázali například proti Slavii, proto to nebude nic jednoduchého. My se ale samozřejmě musíme nejvíce soustředit sami na sebe. Velkou změnou bude, že půjdeme z Ligy mistrů do ligy české, a to je velmi ošidné. Úroveň těchto soutěží je jiná, ale když si to dobře nenastavíme v hlavě, tak ten přechod nezvládneme. Proto bude záležet na nás všech, jak ke střetnutí přistoupíme. Kdybychom tento faktor nezvládli, budeme mít problém, pokud ano, měli bychom bez problémů zvítězit."
______________________________
NE 16:00 | MSH Kadaň

Další aktuality

Na začátku druhé půle rozhodla Plzeň o výhře na Slavii
Na začátku druhé půle rozhodla Plzeň o výhře na Slavii 07.02.2023

Futsalisté Plzně zvládli vyhrát dohrávku 16. kola 1. Futsal ligy. V úterý si odvezli tři body z palubovky Slavie po vítězství 5:1 a vrátili se do čela tabulky. Hattrick vstřelil Brazilec Caio.

VÝSLEDKY: Hattrick Caia pomohl Plzni zpět na první místo
VÝSLEDKY: Hattrick Caia pomohl Plzni zpět na první místo 07.02.2023

Základní část 1. Futsal ligy nabízí zápasy 19. kola kola a dohrávku šestnáctého. Podívejte se na kompletní program a výsledky.

Úterní stream: Slavia se pokusí zastavit plzeňský Interobal
Úterní stream: Slavia se pokusí zastavit plzeňský Interobal 06.02.2023

Dohrávku 16. kola 1. Futsal ligy mezi čtvrtou Slavií Praha a druhou Plzní vysíláme živě na YouTube a ČT sport Plus. Přímý přenos startuje v úterý v 19:20 hodin.