Vysoké Mýto k favoritům ligy nepatří a pravděpodobně bude bojovat o záchranu. Nicméně první tři kola bez bodového zisku stály místo trenéra Brychtu. „Trenér Brychta odvedl v Mýtě velký kus práce. Bohužel poslední výsledky nás nemohly nechat nečinnými. Z toho důvodu jsme se rozhodli s okamžitou platností trenéra Brychtu odvolat,“ informoval na klubovém webu generální manažer 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto Petr Jeníček. 

Odvolaný trenér byl samozřejmě zklamán a překvapen. "Zprávu o odvolání od týmu jsem obdržel smskou od Petra Jeníčka v neděli po cestě z utkání v Liberci. Moje reakce byla rychlá. Rozhodl jsem se s okamžitou platností skončit ve všech funkcích v klubu," prozradil Martin Brychta, který byl také členem vedení Nejzbachu. 

Další aktuality

SOUHRN KOLA: Souboj titánů skončil remízou. Plzeň vyrovnala při power play
SOUHRN KOLA: Souboj titánů skončil remízou. Plzeň vyrovnala při power play 30.09.2022

Nejvyšší futsalovou soutěž vedou hned tři týmy. Deset bodů mají shodně Helas Brno, FK Chrudim a SK Interobal Plzeň. Ani jeden ještě neokusil porážku. Televizní souboj loňských finalistů nabídl parádní drama.

Plzeň při power play srovnala skóre a veze z Chrudimi cenný bod
Plzeň při power play srovnala skóre a veze z Chrudimi cenný bod 28.09.2022

Atraktivní televizní utkání viděli fanoušci ve středu v Chrudimi. Utkání 4. kola 1. Futsal ligy skončilo remízou 3:3. Hostující Interobal Plzeň vyrovnal dvě minuty před koncem trefou Seidlera.

Dvanáct branek v Edenu. Slavia dokázala porazit nováčka
Dvanáct branek v Edenu. Slavia dokázala porazit nováčka 28.09.2022

Futsalisté Slavie Praha ve 4. kola 1. Futsal zvítězili na domácí palubovce 8:4 nad nováčkem z Olomouce. Dva góly si připsali sešívaní Homola s Joštem a za hosty hrající trenéra Janečka.