Vysoké Mýto k favoritům ligy nepatří a pravděpodobně bude bojovat o záchranu. Nicméně první tři kola bez bodového zisku stály místo trenéra Brychtu. „Trenér Brychta odvedl v Mýtě velký kus práce. Bohužel poslední výsledky nás nemohly nechat nečinnými. Z toho důvodu jsme se rozhodli s okamžitou platností trenéra Brychtu odvolat,“ informoval na klubovém webu generální manažer 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto Petr Jeníček. 

Odvolaný trenér byl samozřejmě zklamán a překvapen. "Zprávu o odvolání od týmu jsem obdržel smskou od Petra Jeníčka v neděli po cestě z utkání v Liberci. Moje reakce byla rychlá. Rozhodl jsem se s okamžitou platností skončit ve všech funkcích v klubu," prozradil Martin Brychta, který byl také členem vedení Nejzbachu. 

Další aktuality

První soutěžní zápas se Španělskem doma. Češi chtějí přepsat historii
První soutěžní zápas se Španělskem doma. Češi chtějí přepsat historii 13.09.2023

Na Prahu se valí mistři světa a Evropy. Právě se Španělskem zahájí v pátek 15. září česká futsalová reprezentace kvalifikaci o postup na MS 2024 v Uzbekistánu. Utkání začne od 19 hodin v pražské UNYP aréně.

SOUHRN KOLA: Plzeň vyhrála na Slavii, stoprocentní je také Helas Brno
SOUHRN KOLA: Plzeň vyhrála na Slavii, stoprocentní je také Helas Brno 12.09.2023

Mistrovský Interobal Plzeň navázal na domácí výhru nad Chrudimí, když ve třetím kole odvezl tři body z Edenu za výhru 2:0. Na druhé místo se díky domácí výhře nad Ústím nad Labem vyšvihl brněnský Helas. Nejlepším střelcem je zatím mělnický reprezentant Jiří Vokoun, který nastřílel ve všech třech zápasech hattrick.

Brankář Klímek zamknul svou bránu. Helas je dál stoprocentní
Brankář Klímek zamknul svou bránu. Helas je dál stoprocentní 12.09.2023

Futsalisté Helasu Brno svedli v pondělí zajímavou bitvu s ústeckým Rapidem. Vyrovnané utkání plné šancí na obou stranách rozhodly dvě domácí trefy a brankář Václav Klímek, který pochytal všechny šance Severočechů.