Ohlasy aktérů zápasu

Marek Bína (hráč Liberce): "Bylo to náročné utkání, ale soupeř hrál přesně to, co jsme od něj čekali. Jsme rádi, že se nám podařilo otočit nepříznivý vývoj a nejvíc jsme rádi za tři body. Můj hattrick je zásluha celého týmu. Je to teprve první vítězství. Musíme makat dál.”

Martin Ráliš (hráč Nejzbachu): "Jeli jsme do Liberce s odhodláním odvézt nějaké body. Začalo se v celku opatrně. Když se nám podařilo otočení skóre, přišel faul, který znamenal prodloužený pokutový kop. Během posledních dvou minut prvního poločasu jsme de facto ztratili zápas. Druhý poločas si soupeř výsledek pohlídal. A my odjíždíme bohužel bez bodu."

| STATISTIKY

Další aktuality

SOUHRN KOLA: Souboj titánů skončil remízou. Plzeň vyrovnala při power play
SOUHRN KOLA: Souboj titánů skončil remízou. Plzeň vyrovnala při power play 30.09.2022

Nejvyšší futsalovou soutěž vedou hned tři týmy. Deset bodů mají shodně Helas Brno, FK Chrudim a SK Interobal Plzeň. Ani jeden ještě neokusil porážku. Televizní souboj loňských finalistů nabídl parádní drama.

Plzeň při power play srovnala skóre a veze z Chrudimi cenný bod
Plzeň při power play srovnala skóre a veze z Chrudimi cenný bod 28.09.2022

Atraktivní televizní utkání viděli fanoušci ve středu v Chrudimi. Utkání 4. kola 1. Futsal ligy skončilo remízou 3:3. Hostující Interobal Plzeň vyrovnal dvě minuty před koncem trefou Seidlera.

Dvanáct branek v Edenu. Slavia dokázala porazit nováčka
Dvanáct branek v Edenu. Slavia dokázala porazit nováčka 28.09.2022

Futsalisté Slavie Praha ve 4. kola 1. Futsal zvítězili na domácí palubovce 8:4 nad nováčkem z Olomouce. Dva góly si připsali sešívaní Homola s Joštem a za hosty hrající trenéra Janečka.