Ohlasy aktérů zápasu

Jakub Süssmilch (hráč Spartaku): "Výsledek rozhodl zejména začátek utkání, kdy Helas dokázal potrestat dvě defenzivní chyby. Poté jsme se snažili dobývat hostující branku, ale příliš ovoce to neneslo. Byli jsme více na balonu, ale Helas si to zkušeně pohlídal. Liga pokračuje a my si z jedné prohry nemůžeme dělat příliš hlavu. Již nyní se těšíme na další utkání, zejména v Kadani, kam chodí mnoho skvělých fanoušků."

Pavol Matejov (hráč Helasu Brno): "Věděli jsme, že Perštejn prožívá dobrý vstup do sezony a že bude silný na míči. Myslím si, že jsme do zápasu šli dobře takticky připraveni, a proto jsme se mohli opřít o kvalitní defenzívu a eliminovat jejich nejsilnější stránky, hru přes pivota a hru jeden na jednoho. Napříč množství nevyužitých šancí, klobouk dolů před celým mužstvem, že jsme zvládli velmi fyzicky náročný zápas dotáhnout do vítězného konce. Z mého pohledu zasloužené tři body."

| STATISTIKY

Další aktuality

Vokoun zase řádil. Popáté v sezoně vstřelil hattrick a neskončil jen u něj
Vokoun zase řádil. Popáté v sezoně vstřelil hattrick a neskončil jen u něj 27.11.2023

Futsalisté Mělníka vyhráli pondělní zápas před kamerami Futsalového pondělí 5:4 na palubovce Helasu. Na všech pěti gólech hostí se podílel kapitán Vokoun. Čtyři sám vstřelil a na jeden nahrál. S jednadvaceti góly tak vede po deseti kolech tabulku střelců.

VÝSLEDKY: Mělník zaskočil domácí Helas. Úřadoval střelec Vokoun
VÝSLEDKY: Mělník zaskočil domácí Helas. Úřadoval střelec Vokoun 27.11.2023

Základní část 1. Futsal ligy 2023/2024 nabídla zápasy 10. kola. Podívejte se na kompletní program.

Slávisté rozhodli zápas v Kadani po přestávce. Stále se drží druzí
Slávisté rozhodli zápas v Kadani po přestávce. Stále se drží druzí 27.11.2023

Futsalová Slavia získala další výhru. V neděli odvezla tři body z palubovky Kadaně, kde navíc ani neinkasovala. Na výhře sešívaných 3:0 se dvěma góly podílel Jan Křemen.