Ohlasy aktérů zápasu

Jakub Süssmilch (hráč Spartaku): "Výsledek rozhodl zejména začátek utkání, kdy Helas dokázal potrestat dvě defenzivní chyby. Poté jsme se snažili dobývat hostující branku, ale příliš ovoce to neneslo. Byli jsme více na balonu, ale Helas si to zkušeně pohlídal. Liga pokračuje a my si z jedné prohry nemůžeme dělat příliš hlavu. Již nyní se těšíme na další utkání, zejména v Kadani, kam chodí mnoho skvělých fanoušků."

Pavol Matejov (hráč Helasu Brno): "Věděli jsme, že Perštejn prožívá dobrý vstup do sezony a že bude silný na míči. Myslím si, že jsme do zápasu šli dobře takticky připraveni, a proto jsme se mohli opřít o kvalitní defenzívu a eliminovat jejich nejsilnější stránky, hru přes pivota a hru jeden na jednoho. Napříč množství nevyužitých šancí, klobouk dolů před celým mužstvem, že jsme zvládli velmi fyzicky náročný zápas dotáhnout do vítězného konce. Z mého pohledu zasloužené tři body."

| STATISTIKY

Další aktuality

SOUHRN KOLA: Souboj titánů skončil remízou. Plzeň vyrovnala při power play
SOUHRN KOLA: Souboj titánů skončil remízou. Plzeň vyrovnala při power play 30.09.2022

Nejvyšší futsalovou soutěž vedou hned tři týmy. Deset bodů mají shodně Helas Brno, FK Chrudim a SK Interobal Plzeň. Ani jeden ještě neokusil porážku. Televizní souboj loňských finalistů nabídl parádní drama.

Plzeň při power play srovnala skóre a veze z Chrudimi cenný bod
Plzeň při power play srovnala skóre a veze z Chrudimi cenný bod 28.09.2022

Atraktivní televizní utkání viděli fanoušci ve středu v Chrudimi. Utkání 4. kola 1. Futsal ligy skončilo remízou 3:3. Hostující Interobal Plzeň vyrovnal dvě minuty před koncem trefou Seidlera.

Dvanáct branek v Edenu. Slavia dokázala porazit nováčka
Dvanáct branek v Edenu. Slavia dokázala porazit nováčka 28.09.2022

Futsalisté Slavie Praha ve 4. kola 1. Futsal zvítězili na domácí palubovce 8:4 nad nováčkem z Olomouce. Dva góly si připsali sešívaní Homola s Joštem a za hosty hrající trenéra Janečka.