TJ Spartak Perštejn – Helas Brno

Jiří Chmelan (hráč TJ Spartak Perštejn): „Na další domácí utkání se velice těšíme. Po domácím utkání se Slavií víme, že nás domácí fanoušci poženou za ziskem bodů. V posledním utkání jsme dokázali zvítězit na horké půdě ve Vysokém Mýtě, kde ve velmi specifické sportovní hale to není jednoduché. Helas Brno je velmi nepříjemný soupeř, ale svou pracovitostí věříme v úspěch."

Milan Svoboda (hráč Helas Brno): „Čeká nás nováček soutěže, který poskládal celkem zajímavý tým se zvučnými jmény. První zápasy ukázaly, že Perštejn nebude hrát ve spodní polovině tabulky. Myslím, že jsme dobře připraveni a do utkání půjdeme s jasnou taktikou. Určitě nebudeme chtít celou neděli zakončit prohrou a pojedeme do Kadaně ukrást tři body domů do Brna.“
______________________________
NE 18:00 | SH Kadaň

FTZS Liberec - 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto

Karel Vrabec (trenér FTZS Liberec): „V dalším kole přivítáme nováčka z Mýta. Bude to úplně jiný zápas, než jsme zatím odehráli, takže se na to musíme připravit. Mýto odehrálo vyrovnaný zápas v Ústí, tudíž očekávám velmi náročné utkání. Bude to bojovný zápas plný osobních soubojů. Musíme do zápasu vlétnout a ukázat, že chceme na domácí palubce zvítězit za každou cenu."

Libor Gerčák (kapitán 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto): „V neděli nás čeká velmi důležitý zápas v Liberci, na který, věřím, se dobře připravíme a získáme první body do tabulky. Rozhodně nás ale nečeká jednoduchý soupeř, protože Liberec se rok od roku zvedá, a i letos bude chtít pomýšlet na play off."
______________________________
NE 19:30 | Dukla Liberec

Další aktuality

SOUHRN KOLA: Souboj titánů skončil remízou. Plzeň vyrovnala při power play
SOUHRN KOLA: Souboj titánů skončil remízou. Plzeň vyrovnala při power play 30.09.2022

Nejvyšší futsalovou soutěž vedou hned tři týmy. Deset bodů mají shodně Helas Brno, FK Chrudim a SK Interobal Plzeň. Ani jeden ještě neokusil porážku. Televizní souboj loňských finalistů nabídl parádní drama.

Plzeň při power play srovnala skóre a veze z Chrudimi cenný bod
Plzeň při power play srovnala skóre a veze z Chrudimi cenný bod 28.09.2022

Atraktivní televizní utkání viděli fanoušci ve středu v Chrudimi. Utkání 4. kola 1. Futsal ligy skončilo remízou 3:3. Hostující Interobal Plzeň vyrovnal dvě minuty před koncem trefou Seidlera.

Dvanáct branek v Edenu. Slavia dokázala porazit nováčka
Dvanáct branek v Edenu. Slavia dokázala porazit nováčka 28.09.2022

Futsalisté Slavie Praha ve 4. kola 1. Futsal zvítězili na domácí palubovce 8:4 nad nováčkem z Olomouce. Dva góly si připsali sešívaní Homola s Joštem a za hosty hrající trenéra Janečka.