Do prvního poločasu nevstoupili Olomoučtí tradičně vůbec špatně a po prvním poločase drželi krok s bývalým účastníkem Ligy mistrů v poměru 1:4. Ve 35. minutě však přišel zlom, kdy se domácí začali daleko více tlačit dopředu a snažili se vstřelit další branky, to se však nedařilo a soupeř zkušeně trestal jejich chyby. 

Ohlasy aktérů zápasu

Jakub Řičica (vedoucí SKUP Olomouc): „První poločas jsme plnili trenérovy pokyny. Bohužel asi od 35. minuty jsme přestali hrát a soupeř to potrestal. Jdeme zápas od zápasu nahoru, což mě velmi těší. Těžký vstup do sezony máme pomalu za sebou a věříme v lepší zítřky. Pokud budeme pracovat jako doteď, tak výsledky určitě příjdou."

Michal Seidler (hráč Plzně): „Pro nás to bylo povinné vítězství. Po prohře v poháru jsme si chtěli spravit chuť. Máme za sebou úspěšný start do ligy, třikrát jsme vyhráli a jsme za to rádi. Teď si od sebe trochu oddychneme na reprezentacích, a pak se do toho zase vrátíme v plné síle."

| STATISTIKY

Další aktuality

Fantastické severočeské derby rozhodl v samém závěru Chomutov
Fantastické severočeské derby rozhodl v samém závěru Chomutov 02.10.2023

Severočeské derby Chomutov vs. Kadaň bylo před zaplněnou halou reklamou na futsal. Před kamerami projektu Futsalové pondělí padlo čtrnáct branek. Kadaňští na soupeřově palubovce dvakrát vedli, ale Baník vždy otočil. Hrdinou se stal Filip Schreiner.

VÝSLEDKY: Derby plné zvratů nakonec překlopil na svou stranu Chomutov
VÝSLEDKY: Derby plné zvratů nakonec překlopil na svou stranu Chomutov 02.10.2023

Základní část 1. Futsal ligy 2023/2024 nabídla zápasy 4. kola. Podívejte se na kompletní program.

Futsalové pondělí pokračuje severočeským derby
Futsalové pondělí pokračuje severočeským derby 01.10.2023

Pouhých dvacet kilometrů od sebe dělí Chomutov a Kadaň. Tyhle dvě města se v pondělí střetnou v rámci 4. kola 1. Futsal ligy a vy se můžete těšit na přímý přenos z tohoto derby!