Mělničtí odehráli týden po úvodní porážce od mistrovské Chrudimi opět doma diametrálně odlišný zápas. Po opatrnějším začátku se po necelých pěti minutách dostali do sedla. Z něj je nevyhodilo bleskové snížení hostů na kontakt (jen na vteřiny), ani vyloučení Šilera, který viděl za stavu 6:2 druhou žlutou po zbytečném kočkování se soupeřem v přerušené hře.

Sbírat body se dařilo především trojici Vokoun – Gabčo – Sváta, každý z nich měl prsty ve třech gólech. Jistým výkonem přispěl i brankář Šanda, který si čisté konto druhé půle uchránil několika parádními zákroky. Domácí už v té době drželi bezpečný náskok a sebemenší zdramatizování nepřipustili.

Ohlasy aktérů zápasu

Jakub Němec (trenér Olympiku): "Jsem rád, že se nám podařilo převést výkon ze zápasu s Chrudimí a navíc jsme byli i produktivní. Dnes z toho bylo zasloužené vítězství, které mohlo být ještě výraznější. Věřím, ze jsme na dobré cestě a naše výkony se ještě budou stupňovat."

Karel Kruliš (trenér Démonů): "Zápas s Mělníkem jsme absolutně nezvládli jak po taktické stránce, tak po fyzické Byli jsme u všeho pozdě a soupeř nás trestal z jednoduchých situací. Mělníku gratuluji k vítězství a my musíme poctivě pracovat dál a připravit se na další zápas, který bude opět těžký."

| STATISTIKY

Další aktuality

Z kabiny: Perštejn se chce v neděli znovu opřít o své skvělé fanoušky
Z kabiny: Perštejn se chce v neděli znovu opřít o své skvělé fanoušky 26.11.2022

Desáté kolo uzavřou v neděli dva duely. Uvidí je fanoušci v Kadani a Liberci. Přečtěte si, co řekli aktéři zápasů.

Plzeňští naháněli v Ústí gólový náskok v čele tabulky
Plzeňští naháněli v Ústí gólový náskok v čele tabulky 25.11.2022

Futsalisté Plzně znovu navýšili svůj gólový náskok na Chrudim. V pátečním utkání desátého kola vyhráli na palubovce Rapidu Ústí nad Labem vysoko 10:0.

Jošt ve formě. Svým hattrickem překonal hranici sta vstřelených ligových branek
Jošt ve formě. Svým hattrickem překonal hranici sta vstřelených ligových branek 25.11.2022

Slavia je na vítězné vlně. I díky střelci Davidovi Joštovi. Ten po Spartě v poháru dokázal skolit i českolipské Démony. Sešívaní v pátek vyhráli souboj 10. kola v České Lípě 6:3.