Tou je začátek přípravy. Hráči Sparty Praha se nyní připravují individuálně. "Naše sparťanská rodina se poprvé setká v této sezóně 1. 8. 2022 a společně začínáme všichni trénovat od 15. 8. 2022. Nyní hráči trénují individuálně," stojí v prohlášení na klubovém FB.

Klub hodlá v nejbližších dnech představit nové hráče. Z jiných zdrojů víme, že Pražany opustil Lukáš Křivánek, Kolumbijec Angellot, brankář Mykytjuk a Bosňan Lukšija. 

Další informace se týká složení nového PR týmu Sparty, jehož prvotním úkolem bude plánovaný rebranding loga klubu. PR tým znovu po krátké odmlce povede Lukáš Řezníček. S kým bude úzce spolupracovat, zatím zveřejněno nebylo. Nicméně ředitel komunikace Tomáš Bena se s klubem rozloučil.

V letošním ročníku Poháru SFČR není Sparta nasazená do celostátní části (osmifinále). Musí tedy vyhrát "Prahu". "Pohárový zápas SFČR odehrajeme proti týmu Wizards DDM Praha 10 22. 8. 2022 od 20:00 hod. na domácí palubovce," informovalo vedení. Na Slavii v této "kvalifikaci" narazit nemůže. Sešívaní jsou jako loňští finalisté nasazení do osmifinále.

 

Další aktuality

Fantastické severočeské derby rozhodl v samém závěru Chomutov
Fantastické severočeské derby rozhodl v samém závěru Chomutov 02.10.2023

Severočeské derby Chomutov vs. Kadaň bylo před zaplněnou halou reklamou na futsal. Před kamerami projektu Futsalové pondělí padlo čtrnáct branek. Kadaňští na soupeřově palubovce dvakrát vedli, ale Baník vždy otočil. Hrdinou se stal Filip Schreiner.

VÝSLEDKY: Derby plné zvratů nakonec překlopil na svou stranu Chomutov
VÝSLEDKY: Derby plné zvratů nakonec překlopil na svou stranu Chomutov 02.10.2023

Základní část 1. Futsal ligy 2023/2024 nabídla zápasy 4. kola. Podívejte se na kompletní program.

Futsalové pondělí pokračuje severočeským derby
Futsalové pondělí pokračuje severočeským derby 01.10.2023

Pouhých dvacet kilometrů od sebe dělí Chomutov a Kadaň. Tyhle dvě města se v pondělí střetnou v rámci 4. kola 1. Futsal ligy a vy se můžete těšit na přímý přenos z tohoto derby!