Tou je začátek přípravy. Hráči Sparty Praha se nyní připravují individuálně. "Naše sparťanská rodina se poprvé setká v této sezóně 1. 8. 2022 a společně začínáme všichni trénovat od 15. 8. 2022. Nyní hráči trénují individuálně," stojí v prohlášení na klubovém FB.

Klub hodlá v nejbližších dnech představit nové hráče. Z jiných zdrojů víme, že Pražany opustil Lukáš Křivánek, Kolumbijec Angellot, brankář Mykytjuk a Bosňan Lukšija. 

Další informace se týká složení nového PR týmu Sparty, jehož prvotním úkolem bude plánovaný rebranding loga klubu. PR tým znovu po krátké odmlce povede Lukáš Řezníček. S kým bude úzce spolupracovat, zatím zveřejněno nebylo. Nicméně ředitel komunikace Tomáš Bena se s klubem rozloučil.

V letošním ročníku Poháru SFČR není Sparta nasazená do celostátní části (osmifinále). Musí tedy vyhrát "Prahu". "Pohárový zápas SFČR odehrajeme proti týmu Wizards DDM Praha 10 22. 8. 2022 od 20:00 hod. na domácí palubovce," informovalo vedení. Na Slavii v této "kvalifikaci" narazit nemůže. Sešívaní jsou jako loňští finalisté nasazení do osmifinále.

 

Další aktuality

Rozlosováno. Mistr začne novou sezonu zápasem s Olympikem Mělník
Rozlosováno. Mistr začne novou sezonu zápasem s Olympikem Mělník 09.06.2022

Zástupci týmů 1. Futsal ligy se sešli ve čtvrtek v sídle FAČR na tradičním předsezónním Grémiu. Včetně tří nováčků z Perštejna, Vysokého Mýta a Olomouce. Součástí programu byl také los soutěžního ročníku 2022/2023, včetně Juniorské a Dorostenecké ligy futsalu.

Vedení futsalu chystá certifikované livestreamy. Chce nabízet kvalitu
Vedení futsalu chystá certifikované livestreamy. Chce nabízet kvalitu 08.06.2022

1. Futsal liga vysílá své zápasy na ČT sport, ale také ve většině případů nabízí livestreamy na internetu. V loňské sezoně vysílaly nejvyšší soutěž klubové či svazové YouTube kanály nebo Tipsport. Jak to ale bude v sezoně 2022/2023?

Teplický Svarog opouští futsalovou mapu. Jeho místo v 1. Futsal lize získal Nejzbach
Teplický Svarog opouští futsalovou mapu. Jeho místo v 1. Futsal lize získal Nejzbach 07.06.2022

Svarog FC Teplice v úterý na svém webu vyvěsil prohlášení prezidenta Michala Žáka, ve kterém vysvětluje důvody konce severočeského klubu v českém futsalu. 1. Futsal liga tak bude mít v sezoně 2022/2023 tři nováčky.