Úvod duelu patřil Liberci, který se snažil najít skulinky v obraně Jihočechů. Jako prvnímu se to povedlo ALEŠI BENKOVI, který otevřel skóre utkání – 1:0. Na to dokázali Budějovice odpovědět, kdy se prosadil na 1:1 hostující Jasanský. Do poločasu se síť Dynama rozvlnila ještě 2x a to po trefě VOBOŘILA a kapitána BÍNY – 3:1.

Druhou dvacetiminutovku odstartoval individuální akcí TOMÁŠ JANÁČEK, který získal míč na své polovině, přešel přes 2 obránce a zavěsil do šibenice – 4:1. Pátou branku si připsal hrudí JAKUB DANĚK – 5:1. Korekce skóre přišla ze sálovek hostujícího Pecky – 5:2 a tečku za duelem udělal JAKUB ŽOČEK, který využil přesné příhry Benka – 6:2

Liberec si díky výhře připsal povinné body do tabulky a jelikož Mělník padl na půdě Chrudimi vysoko 0:10, může se radovat z konečného 7. místa a lepší výchozí pozice pro play off.

Hodnocení Karla Vrabce (trenér Liberce): "Jsem rád, že jsme dnešní utkání zvládli. Zejména první poločas nebyl vůbec lehký a pomohlo nám až odskočení v závěru poločasu. Chtěl bych kluky pochválit za správný přístup k utkání a jsem rád, že se nám podařilo vybojovat konečné 7. místo.”

Hodnocení Vojtěcha Vejvara (trenér Českých Budějovic): "Poslední ligový zápas jsme si chtěli hlavně užít. První poločas byl dle mě vyrovnaný. Domácí se sice dostali do vedení, ale my jsme krásnou akcí v zápětí dokázali srovnat. Bohužel jsme inkasovali dva smolné goly v závěru prvního poločasu a na začátku druhého, kdy nám odskočili na rozdíl tří branek. Do konce zápasu si to v klidu pohlídali. Pro nás to byla tečka za touto, bohužel pro nás smolnou a poslední sezonou.”

Statistiky

Další aktuality

Blíží se oficiální start nového ročníku, soutěž je rozlosována s dvanácti účastníky
Blíží se oficiální start nového ročníku, soutěž je rozlosována s dvanácti účastníky 19.06.2024

Červen bývá měsícem odpočinku pro kluby 1. Futsal ligy. Ne však úplně pro funkcionáře. Některé kluby začaly zveřejňovat změny v kádru, uskutečnilo se také Grémium klubů 1. FL, na kterém došlo k rozlosování soutěže. Ta bude mít znovu dvanáct účastníků, včetně Bohemians Praha 1905.

Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul!
Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul! 24.05.2024

Interobal Plzeň je potřetí mistrem! Ve čtvrtém finále na domácí palubovce porazila Chrudim 3:2 a zvítězila nad svým největším rivalem 3:1 na zápasy! Dramatické utkání bylo posledním vystoupením legendárního Lukáše Rešetára v kariéře, kdy získal třináctý mistrovský titul. Prvním místem se loučí také trenér Marek Kopecký.

Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu?
Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu? 23.05.2024

V pátek od 18 hodin začne v plzeňské hale Lokomotiva čtvrté finále napínavé a vyhecované série. Pro Marka Kopeckého a Lukáše Rešetára to bude poslední domácí utkání. Oslaví ho obhajobou, nebo se rozhodne až v neděli v pátém finále? Co zaznělo z kabin?