David Formáček (FK Chrudim): „Výkon našeho týmu byl ze začátku takový ospalý, Budějovice dobře bránily a neměli jsme moc vyložených šancí. Nakonec jsme v první půli trefili asi šest tyček, ale druhý poločas byl z naší strany už o moc lepší, měli jsme daleko větší převahu. Musím poděkovat klukům za to, jak mi v tréninku i v zápase pomáhají a trenérovi, že mi hned v prvním utkání dal šanci si zahrát. A hlavně děkuji Davidovi Drozdovi, že mi přihrál na můj premiérový gól za Chrudim v nejvyšší soutěži.”

Štěpán Prokeš (hráč Dynamo): „Myslím, že jsme předvedli kvalitní výkon, který byl diametrálně odlišný od toho v Chrudimi. Pár šancí jsme měli, ani jednu jsme bohužel nedokázali proměnit. Kvalita soupeře byla znát. Chci poděkovat všem, kteří nám přišli fandit, a zároveň se s námi přišli rozloučit na posledním domácím zápase v 1. lize. Soupeři gratuluji a za celý tým přejeme hodně štěstí v play-off".

Statistiky

Další aktuality

Blíží se oficiální start nového ročníku, soutěž je rozlosována s dvanácti účastníky
Blíží se oficiální start nového ročníku, soutěž je rozlosována s dvanácti účastníky 19.06.2024

Červen bývá měsícem odpočinku pro kluby 1. Futsal ligy. Ne však úplně pro funkcionáře. Některé kluby začaly zveřejňovat změny v kádru, uskutečnilo se také Grémium klubů 1. FL, na kterém došlo k rozlosování soutěže. Ta bude mít znovu dvanáct účastníků, včetně Bohemians Praha 1905.

Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul!
Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul! 24.05.2024

Interobal Plzeň je potřetí mistrem! Ve čtvrtém finále na domácí palubovce porazila Chrudim 3:2 a zvítězila nad svým největším rivalem 3:1 na zápasy! Dramatické utkání bylo posledním vystoupením legendárního Lukáše Rešetára v kariéře, kdy získal třináctý mistrovský titul. Prvním místem se loučí také trenér Marek Kopecký.

Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu?
Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu? 23.05.2024

V pátek od 18 hodin začne v plzeňské hale Lokomotiva čtvrté finále napínavé a vyhecované série. Pro Marka Kopeckého a Lukáše Rešetára to bude poslední domácí utkání. Oslaví ho obhajobou, nebo se rozhodne až v neděli v pátém finále? Co zaznělo z kabin?