Sparta do utkání šla jako favorit, svou roli potvrdila už ve 3. minutě, když se prosadil Lukáš Křivánek. Hosté sice dokázali v 6. minutě vyrovnat na 1:1, ale poté začala jasná dominance Sparty. Do konce prvního poločasu se dokázali prosadit postupně Hora, Martinez, Angellot a Luizinho. Hosté dokázali vstřelit svou druhou a poslední branku v utkání v 17. minutě, když se prosadil Pouzar. Do kabin se tak šlo za stavu 5:2.

Druhá půle už jasně patřila domácím, když dvěma góly zkompletoval hattrick Angellot, dvakrát se prosadila pro domácí fanoušky nová posila Baez a Carlinhos. Konečný stav utkání tak byl 10:2.

Cristiano (brankář Sparty): „Zápas jsme měli pod kontrolou, dokázali jsme vstřelit deset branek, což je skvělé, ale nejdůležitější jsou přece jen tři body. Díky tomu můžeme bojovat o lepší umístění v tabulce.“

Štěpán Prokeš (hráč PCO): „Sparta potrvdila svou kvalitu. Nutno říct, že jsme jí to svými defenzivními chybami hodně ulehčili. Na druhou stranu nás podržel svým výkonem Zdenda Křížek, utkání mu sedlo a nebýt něj, tak by ukazatel skóre byl na mnohem vyšším čísle. Soupeři gratuluji a přeji hodně štěstí do bojů v play-off. Nás čekají poslední dvě utkání v 1. lize s Chrudimí a Libercem, které si chceme maximálně užít.“

Statistiky

Další aktuality

Blíží se oficiální start nového ročníku, soutěž je rozlosována s dvanácti účastníky
Blíží se oficiální start nového ročníku, soutěž je rozlosována s dvanácti účastníky 19.06.2024

Červen bývá měsícem odpočinku pro kluby 1. Futsal ligy. Ne však úplně pro funkcionáře. Některé kluby začaly zveřejňovat změny v kádru, uskutečnilo se také Grémium klubů 1. FL, na kterém došlo k rozlosování soutěže. Ta bude mít znovu dvanáct účastníků, včetně Bohemians Praha 1905.

Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul!
Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul! 24.05.2024

Interobal Plzeň je potřetí mistrem! Ve čtvrtém finále na domácí palubovce porazila Chrudim 3:2 a zvítězila nad svým největším rivalem 3:1 na zápasy! Dramatické utkání bylo posledním vystoupením legendárního Lukáše Rešetára v kariéře, kdy získal třináctý mistrovský titul. Prvním místem se loučí také trenér Marek Kopecký.

Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu?
Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu? 23.05.2024

V pátek od 18 hodin začne v plzeňské hale Lokomotiva čtvrté finále napínavé a vyhecované série. Pro Marka Kopeckého a Lukáše Rešetára to bude poslední domácí utkání. Oslaví ho obhajobou, nebo se rozhodne až v neděli v pátém finále? Co zaznělo z kabin?