Byli to právě hosté, kteří vstoupili aktivněji do utkání. První dva střelecké pokusy ještě domácí obrana úspěšně odrážela, ten třetí znamenal v 6. minutě branku. Křemen se dokázal prosadit za záda Jasenského - 0:1. Slavii tato branka nakopla a tak začala územní i střelecká převaha. Dynamo zodpovědně bránilo až do 13. minuty, kdy se Jošt dokázal obratně obtočit okolo obránce a střelou navýšil na rozdíl dvou branek – 0:2. Do konce poločasu měl velkou šanci Benát, kterého ale vychytal pozorný Vondráček.

Hned v úvodu druhého poločasu Slavia udeřila potřetí. Ve 22. minutě vstřelil branku hostující matador Záruba – 0:3. Aktivní Benát měl na sálovce snížení, opět ale vyhořel na Vondráčkovi. Ve 30. minutě uviděl za svou až horlivou snahu zabránit míči do sítě žlutou karu Vondráček, když mimo vápno zachytil Peckovu střelu. 33. minuta znamenala po povedené desetiminutovce domácího Dynama další ránu. Na 0:4 navýšil druhou brankou v utkání Jošt. Slávisté navýšil na 5:0 ve 34. minutě po souhře na útočné půdě, na jejíž konci byl Ševčík.

Na 6:0 navýšil skóre ve 39. minutě Hrdina, který tak uzavřel střelecký účet celého utkání. Nutno dodat, že Dynamu nelze upřít snaha, zodpovědnost a zápal pro to i za nepříznivého stavu stále bojovat. Množství příležitostí na domácí straně bohužel neznamenalo ani jednu branku, a tak si slávisté po povedeném výkonu odváží zpět do Prahy všechny body.

Radim Pouzar (hráč Dynama): „V utkání proti Slavii jsme odevzdali opět maximum, na co v současné situaci máme. Hosté potvrdili kvalitu a zaslouženě zvítězili. Mrzí nás nula na kontě vstřelených branek a obdržené branky v závěru utkání.“

David Jošt (hráč Slavie): „Trochu jsme se v úvodu střelecky trápili, nepadalo nám to tam, mohlo to být pět nula hned na začátku, ale nedali jsme stoprocentní šance a nechali soupeře dlouho v zápase. Adam Vondráček nás naštěstí podržel svými zákroky. Po třetí brance už bylo rozhodnuto a bylo to jen o tom, jaké bude na konci skóre. A moje bilance? Hráli jsme na pivota, tak jsem měl dost šancí, jsem samozřejmě rád, že se mi podařilo akce zakončit a zařídit asistence."

Statistiky

Další aktuality

Blíží se oficiální start nového ročníku, soutěž je rozlosována s dvanácti účastníky
Blíží se oficiální start nového ročníku, soutěž je rozlosována s dvanácti účastníky 19.06.2024

Červen bývá měsícem odpočinku pro kluby 1. Futsal ligy. Ne však úplně pro funkcionáře. Některé kluby začaly zveřejňovat změny v kádru, uskutečnilo se také Grémium klubů 1. FL, na kterém došlo k rozlosování soutěže. Ta bude mít znovu dvanáct účastníků, včetně Bohemians Praha 1905.

Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul!
Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul! 24.05.2024

Interobal Plzeň je potřetí mistrem! Ve čtvrtém finále na domácí palubovce porazila Chrudim 3:2 a zvítězila nad svým největším rivalem 3:1 na zápasy! Dramatické utkání bylo posledním vystoupením legendárního Lukáše Rešetára v kariéře, kdy získal třináctý mistrovský titul. Prvním místem se loučí také trenér Marek Kopecký.

Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu?
Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu? 23.05.2024

V pátek od 18 hodin začne v plzeňské hale Lokomotiva čtvrté finále napínavé a vyhecované série. Pro Marka Kopeckého a Lukáše Rešetára to bude poslední domácí utkání. Oslaví ho obhajobou, nebo se rozhodne až v neděli v pátém finále? Co zaznělo z kabin?