Dynamo stále zůstává utopené u dna tabulky. Jihočeši ztrácí na předposlední pozici pět bodů, na záchranu dokonce osm. A celek trenéra Vejvara čeká už jen šest zápasů. Proti Mělníku tak musí vyhrát. První vzájemný zápas obou celků se hrál 3. prosince v Mělníce. Domácí Olympik zvítězil 4:1, když o osudu utkání rozhodl až po remízovém prvním poločase. V domácím dresu se trefil i brankář Jan Žežulka.

Olympik bojuje o udržení 6. místa v tabulce. Do první pětky má aktuálně daleko. Na Slavii ztrácí pět bodů, a to mají sešívaní ještě jeden zápas k dobru. Středočeši drží před ligovou pauzou dlouhou šňůru neporazitelnosti, která čítá šest utkání. Naposledy hráči trenéra Němce prohráli 12. listopadu doma s Chrudimí. V neděli chce Olympik svou sérii natáhnout na sedm.

Jakub Němec, trenér Olympiku: „Tuto sezonu se Českým Budějovicím sice nedaří získávat body, ale v domácí hale zavařili spoustě soupeřům. Z toho důvodu očekávám velmi těžké utkání, ve kterém nebude jednoduché zvítězit. My ale tři body potřebujeme, jelikož je pro nás cílem udržet si současnou pozici v tabulce 1. Futsal ligy. Poté nás čeká série utkání s TOP čtyřkou ligy, ve které bude velmi těžké bodovat, a i proto je pro nás priorita si odvézt vítězství zpět na Mělník výhru.“

Vojtěch Vejvar, trenér Dynama PCO: „Do utkání s Mělníkem jdeme s čistou hlavou, nemáme co ztratit. Primární je dohrát soutěž se vztyčenou hlavou, a proto věřím, že soupeře potrápíme a získáme nějaký ten bod. Nečeká nás ovšem žádné jednoduché utkání."
________________________________
NE 19:00 | SH Lokomotiva ČB

Profil haly

Lokomotiva ČB

Více
Adresa Třebízského 1044/1, 37006 České Budějovice
Kapacita 200
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Vítězové závěrečných futsalových anket sezony 2021/2022
Vítězové závěrečných futsalových anket sezony 2021/2022 15.05.2022

S posledním finále 1. Futsal ligy je tradičně spojen ceremoniál, během nějž se vyhlašují také poslední futsalové ankety sezony. Tady je přehled závěrečných vítězů ročníku 2021/2022.

Chrudim prolomila smůlu v Plzni a slaví patnáctý titul
Chrudim prolomila smůlu v Plzni a slaví patnáctý titul 12.05.2022

Play off 1. Futsal ligy 2022 zná svého vítěze. Chrudim ve čtvrtek vyhrála v Plzni a získala svůj patnáctý titul v historii klubu. Rozhodly až pokutové kopy, ve kterých hosté vytáhli velký trumf v podobě Libora Gerčáka.

Síly ubývají. Bude mít Chrudim navrch i v Plzni?
Síly ubývají. Bude mít Chrudim navrch i v Plzni? 11.05.2022

Tři finálové zápasy jsou za námi a Chrudimští pojedou ve čtvrtek do Plzně s titulovým mečbolem. Utkání v Chrudimi zhodnotili Michal Seidler a Tomáš Koudelka.