Dynamo stále zůstává utopené u dna tabulky. Jihočeši ztrácí na předposlední pozici pět bodů, na záchranu dokonce osm. A celek trenéra Vejvara čeká už jen šest zápasů. Proti Mělníku tak musí vyhrát. První vzájemný zápas obou celků se hrál 3. prosince v Mělníce. Domácí Olympik zvítězil 4:1, když o osudu utkání rozhodl až po remízovém prvním poločase. V domácím dresu se trefil i brankář Jan Žežulka.

Olympik bojuje o udržení 6. místa v tabulce. Do první pětky má aktuálně daleko. Na Slavii ztrácí pět bodů, a to mají sešívaní ještě jeden zápas k dobru. Středočeši drží před ligovou pauzou dlouhou šňůru neporazitelnosti, která čítá šest utkání. Naposledy hráči trenéra Němce prohráli 12. listopadu doma s Chrudimí. V neděli chce Olympik svou sérii natáhnout na sedm.

Jakub Němec, trenér Olympiku: „Tuto sezonu se Českým Budějovicím sice nedaří získávat body, ale v domácí hale zavařili spoustě soupeřům. Z toho důvodu očekávám velmi těžké utkání, ve kterém nebude jednoduché zvítězit. My ale tři body potřebujeme, jelikož je pro nás cílem udržet si současnou pozici v tabulce 1. Futsal ligy. Poté nás čeká série utkání s TOP čtyřkou ligy, ve které bude velmi těžké bodovat, a i proto je pro nás priorita si odvézt vítězství zpět na Mělník výhru.“

Vojtěch Vejvar, trenér Dynama PCO: „Do utkání s Mělníkem jdeme s čistou hlavou, nemáme co ztratit. Primární je dohrát soutěž se vztyčenou hlavou, a proto věřím, že soupeře potrápíme a získáme nějaký ten bod. Nečeká nás ovšem žádné jednoduché utkání."
________________________________
NE 19:00 | SH Lokomotiva ČB

Profil haly

Č. Budějovice | Lokomotiva

Více
Adresa Třebízského 1044/1, 37006 České Budějovice
Kapacita 300 sezení / 50 stání
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Blíží se oficiální start nového ročníku, soutěž je rozlosována s dvanácti účastníky
Blíží se oficiální start nového ročníku, soutěž je rozlosována s dvanácti účastníky 19.06.2024

Červen bývá měsícem odpočinku pro kluby 1. Futsal ligy. Ne však úplně pro funkcionáře. Některé kluby začaly zveřejňovat změny v kádru, uskutečnilo se také Grémium klubů 1. FL, na kterém došlo k rozlosování soutěže. Ta bude mít znovu dvanáct účastníků, včetně Bohemians Praha 1905.

Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul!
Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul! 24.05.2024

Interobal Plzeň je potřetí mistrem! Ve čtvrtém finále na domácí palubovce porazila Chrudim 3:2 a zvítězila nad svým největším rivalem 3:1 na zápasy! Dramatické utkání bylo posledním vystoupením legendárního Lukáše Rešetára v kariéře, kdy získal třináctý mistrovský titul. Prvním místem se loučí také trenér Marek Kopecký.

Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu?
Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu? 23.05.2024

V pátek od 18 hodin začne v plzeňské hale Lokomotiva čtvrté finále napínavé a vyhecované série. Pro Marka Kopeckého a Lukáše Rešetára to bude poslední domácí utkání. Oslaví ho obhajobou, nebo se rozhodne až v neděli v pátém finále? Co zaznělo z kabin?