Od prvních minut na palubovce jasně dominovaly Teplice, které si ten den otevřely střelnici. Na hosty se valil jeden útok za druhým. Až za stavu 5:0 se hostům podařilo vstřelit branku. Na vývoj utkání to však nemělo žádný vliv. Poločas skončil poměrem 6:1. Adriano si zkompletoval hattrick. 

Ve druhé půli se scénář hry příliš nezměnil. Hned v jejím začátku vstřelil Svarog další dvě branky. Skóre se nakonec zastavilo až na číslech 15:1. Další hattrick zaznamenali Tomáš Abrham a Felipinho. 

Tomáš Abrham, hráč Svarog FC: "Zápas hodnotím kladně. Splnilo se, co po nás chtěl trenér. To co trénujeme, tak vycházelo. Po náročném týdnu přišla odměna v podobě 15 branek, takže si myslím, že nový rok začal úspěšně. Každopádně to důležité přijde v březnu, kdy začne play off."

Štěpán Prokeš, hráč České Budějovice: “Věděli jsme, jak těžké utkání nás čeká, nicméně Teplice si s námi i tak dělali, co chtěli. V některých fázích nám chyběl klid a zkušenosti. Nejvíc mě mrzí několik darovaných branek, to se občas stává, když se to ale opakuje, sráží to pak náš celý výkon. Teplicím gratuluji.”

Statistiky

Další aktuality

Vítězové závěrečných futsalových anket sezony 2021/2022
Vítězové závěrečných futsalových anket sezony 2021/2022 15.05.2022

S posledním finále 1. Futsal ligy je tradičně spojen ceremoniál, během nějž se vyhlašují také poslední futsalové ankety sezony. Tady je přehled závěrečných vítězů ročníku 2021/2022.

Chrudim prolomila smůlu v Plzni a slaví patnáctý titul
Chrudim prolomila smůlu v Plzni a slaví patnáctý titul 12.05.2022

Play off 1. Futsal ligy 2022 zná svého vítěze. Chrudim ve čtvrtek vyhrála v Plzni a získala svůj patnáctý titul v historii klubu. Rozhodly až pokutové kopy, ve kterých hosté vytáhli velký trumf v podobě Libora Gerčáka.

Síly ubývají. Bude mít Chrudim navrch i v Plzni?
Síly ubývají. Bude mít Chrudim navrch i v Plzni? 11.05.2022

Tři finálové zápasy jsou za námi a Chrudimští pojedou ve čtvrtek do Plzně s titulovým mečbolem. Utkání v Chrudimi zhodnotili Michal Seidler a Tomáš Koudelka.