Od prvních minut na palubovce jasně dominovaly Teplice, které si ten den otevřely střelnici. Na hosty se valil jeden útok za druhým. Až za stavu 5:0 se hostům podařilo vstřelit branku. Na vývoj utkání to však nemělo žádný vliv. Poločas skončil poměrem 6:1. Adriano si zkompletoval hattrick. 

Ve druhé půli se scénář hry příliš nezměnil. Hned v jejím začátku vstřelil Svarog další dvě branky. Skóre se nakonec zastavilo až na číslech 15:1. Další hattrick zaznamenali Tomáš Abrham a Felipinho. 

Tomáš Abrham, hráč Svarog FC: "Zápas hodnotím kladně. Splnilo se, co po nás chtěl trenér. To co trénujeme, tak vycházelo. Po náročném týdnu přišla odměna v podobě 15 branek, takže si myslím, že nový rok začal úspěšně. Každopádně to důležité přijde v březnu, kdy začne play off."

Štěpán Prokeš, hráč České Budějovice: “Věděli jsme, jak těžké utkání nás čeká, nicméně Teplice si s námi i tak dělali, co chtěli. V některých fázích nám chyběl klid a zkušenosti. Nejvíc mě mrzí několik darovaných branek, to se občas stává, když se to ale opakuje, sráží to pak náš celý výkon. Teplicím gratuluji.”

Statistiky

Další aktuality

Blíží se oficiální start nového ročníku, soutěž je rozlosována s dvanácti účastníky
Blíží se oficiální start nového ročníku, soutěž je rozlosována s dvanácti účastníky 19.06.2024

Červen bývá měsícem odpočinku pro kluby 1. Futsal ligy. Ne však úplně pro funkcionáře. Některé kluby začaly zveřejňovat změny v kádru, uskutečnilo se také Grémium klubů 1. FL, na kterém došlo k rozlosování soutěže. Ta bude mít znovu dvanáct účastníků, včetně Bohemians Praha 1905.

Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul!
Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul! 24.05.2024

Interobal Plzeň je potřetí mistrem! Ve čtvrtém finále na domácí palubovce porazila Chrudim 3:2 a zvítězila nad svým největším rivalem 3:1 na zápasy! Dramatické utkání bylo posledním vystoupením legendárního Lukáše Rešetára v kariéře, kdy získal třináctý mistrovský titul. Prvním místem se loučí také trenér Marek Kopecký.

Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu?
Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu? 23.05.2024

V pátek od 18 hodin začne v plzeňské hale Lokomotiva čtvrté finále napínavé a vyhecované série. Pro Marka Kopeckého a Lukáše Rešetára to bude poslední domácí utkání. Oslaví ho obhajobou, nebo se rozhodne až v neděli v pátém finále? Co zaznělo z kabin?