Úvod zápasu byl ze strany Liberce koncentrovaný a na první branku se čekalo až do 10. minuty. To sehrál Svarog signál z hranice vápna a otevřel skóre díky trefě Dieceho – 0:1. Srovnání přišlo ze sálovek JAKUBA DAŇKA, kterému naservíroval míč před prázdnou branku mladíček Knobloch – 1:1. První dvacetiminutovka ukázala mnoho šancí na obou stranách, ale další rozvlnění sítě se diváci nedočkali a tak se šlo do šaten za nerozhodného stavu.

Druhý poločas nabídl bitvu o každý metr palubovky. Teplice bohužel pro FTZS opět odskočily, ale tentokrát o 2 branky, kdy se trefil z protiútoku kapitán Adriano a následně William – 1:3

Snížit se opět povedlo Jakubu Daňkovi, který servíroval míč Marku Bínovi. Ten si ale do vlastní sítě srazil vracející se William – 2:3. V závěru se snažil Liberec o srovnání, ale poslední slovo měly Teplice, které opět sehrály výborně SS z hranice vápna a zvítězily pod Ještědem stejným rozdílem, jako v prvním vzájemném utkání – 4:2.

Hodnocení Pavla Bíny (kapitán Liberce): "Věděli jsme, že nás čeká velmi náročné utkání, protože se Teplice prezentují aktivním futsalem. Dařilo se nám držet krok celý zápas. Mrzí nás konec druhého poločasu, kdy jsme dokázali snížit na rozdíl jediné branky, ale už se nám nepovedlo srovnat náskok soupeře. Myslím si, že jsme se dobře drželi pokynů trenéra a odehráli dobrý zápas. Chtěl bych poděkovat všem fanouškům za podporu v celém náročném roce, přeji všem hlavně hodně zdraví a příjemně strávené svátky. Věřím, že se v novém roce budeme opět potkávat na Dukle v hojném počtu.”

Hodnocení André Guimaraese (trenér Teplic): "Byl to těžký zápas, jak jsme očekávali. Individuálně ani kolektivně jsme se do zápasu úplně nedostali, ale opět jsme ukázali, že i přes všechny potíže, kterými procházíme, jsme velmi profesionální a velmi konkurenceschopný tým. S kvalitou hry jsem nebyl spokojen, ale jsem hrdý na hráče a lidi, které trénuji.”

Statistiky

Další aktuality

Helas udeřil v Edenu v závěru a postupuje do semifinále!
Helas udeřil v Edenu v závěru a postupuje do semifinále! 04.04.2025

Byla to další strhující futsalová bitva! Helas v Edenu stejně jako v prvním a třetím utkání vedl, bojující slávisté se nevzdali a dotáhli stav na 3:3. V posledních vteřinách nakonec Směřička a Sznapka poslali dvěma góly brněnský tým do semifinále! V něm Helas čeká Chrudim.

Z kabiny: V pátek se v Edenu rozhodne o postupujícím!
Z kabiny: V pátek se v Edenu rozhodne o postupujícím! 03.04.2025

Rozhodující pátý zápas je tady! V pátek se v Edenu dozvíme jméno posledního semifinalisty letošního play off 1. Futsal ligy. Slavia bez Kuchty a Hrdiny vyzve Helas, za který nenastoupí Zdráhal. Stav série je 2:2, radovat se může jenom jeden.

Helas vrátil Slavii obrat v závěru, sérii rozhodne páteční pátý zápas
Helas vrátil Slavii obrat v závěru, sérii rozhodne páteční pátý zápas 01.04.2025

Helas se Slavií dvakrát po Homolových gólech prohrával, ale vždy dokázal vyrovnat a v závěru dokonal obrat.Oplatil tak sešívaným prohru 2:3 z třetího zápasu v Edenu. Série je vyrovanná 2:2, o postupujícím do semifinále rozhodne páteční pátý zápas v Praze.