FTZS Liberec - FC Rapid Ústí n. L.

Pavel Bína (kapitán FTZS Liberec): “Po úspěšném derby nás čeká důležité domácí utkání. Ústí posílilo o zajímavé hráče, takže si myslím, že nás nečeká nic lehkého. Budeme se chtít prezentovat opět aktivní hrou a dobrým výkonem, který nás opět přivede ke třem bodům.”

Matěj Čapek (hrající předseda Rapidu): "Liberec má kvalitní tým se zajímavými individualitami, který se prezentuje týmovou hrou a dobrou obranou. Čeká nás velmi těžký zápas, ale situace v tabulce nám nedává jinou možnost, než jet do Liberce s cílem získat tři body. Jaká bude realita se ukáže na palubovce."
_______________________________________
ST 20:00 | SH Dukla Liberec

Profil haly

Dukla Liberec

Více
Adresa Jeronýmova 522, 46007 Liberec
Kapacita 1200
Vstupenky 50 Kč
Sleva pro FUTič ženy a děti do 15ti let 25 Kč, ZTP a důchodci ZDARMA

Další aktuality

Lukšija po návratu do Brna: Zvláštní pocit, spletl jsem si i dveře od kabiny
Lukšija po návratu do Brna: Zvláštní pocit, spletl jsem si i dveře od kabiny 21.01.2022

Hned dvě velké rány inkasoval v zápase Helasu se Spartou Tarik Lukšija. K nepříjemnému debaklu 1:7 si v samotném konci utkání poranil koleno.

David Cupák: Hlavní motivace? Skončit před Spartou!
David Cupák: Hlavní motivace? Skončit před Spartou! 19.01.2022

Kapitán Helasu David Cupák patří i v této sezoně k hlavním tahounům, což dokazují jeho statistiky: deset branek a šest asistencí. Brněnskému klubu se začíná vyplácet dlouhodobá práce, na své palubovce porazil Slavii a Spartu a na vítězné vlně vystoupal tabulkou a chce se na špičce udržet. Zkušený futsalista v našem rozhovoru pochválil také práci trenéra Tomáše Galii.

HLASOVÁNÍ: Vyberte nejlepšího brankáře a nováčka roku 2021
HLASOVÁNÍ: Vyberte nejlepšího brankáře a nováčka roku 2021 18.01.2022

Futsalisté, nyní nastal váš čas zvolit nejlepšího brankáře roku a nejlepšího nováčka 1. Futsal ligy. Čas máte do pondělí 24. ledna do 20:00 hodin, kdy se hlasovací okno uzavře.