Žabinští Vlci Brno - SK Olympik Mělník

Michal Odehnal (trenér ŽV Brno): „Čeká nás opět těžký zápas, který bychom chtěli zvládnout a posunout se v tabulce z předposledního místa. Jestliže splníme taktické pokyny, tak je v našich silách tento duel vyhrát, ale známe sílu našeho soupeře, kterého určitě nelze podceňovat.”

Lukáš Nečas (hráč Olympiku): „Proti ŽV Brno nám půjde opravdu o hodně. Je to nepříjemný soupeř, zvlášť na jeho domácí půdě, navíc letos obral o body silné soupeře. Potřebujeme získat tři body a odskočit týmům, které se na nás dotahují. Předpokládám, že bude převažovat spíše soubojovost než futsalovost."
___________________________________
PÁ 20:00 | MSH Modřice | Livestream

Další aktuality

VÝSLEDKY: Teplice poprvé v sezoně prohrály. Doma s Chrudimí
VÝSLEDKY: Teplice poprvé v sezoně prohrály. Doma s Chrudimí 03.12.2021

Podívejte se na program a výsledky zápasů 1. Futsal ligy ve 48. týdnu tohoto roku.

OHLASY: Páteční souboj o první místo mezi Teplice a Chrudimí v livestreamu
OHLASY: Páteční souboj o první místo mezi Teplice a Chrudimí v livestreamu 02.12.2021

Čtrnácté kolo 1. Futsal ligy odstartuje v pátek večer třemi zápasy. Nejatraktivnější zápas se očekává na severu Čech. Do Teplice přijede Chrudim. Souboj dvou aktuálně nejlepších týmů soutěže uvidíte živě na Tipsportu a LSTV.

Liberec odehrál s Rapidem zápas plný zvratů
Liberec odehrál s Rapidem zápas plný zvratů 02.12.2021

Prosinec Liberec odstartoval dohrávkou s Rapidem Ústí nad Labem. Liberečtí chtěli potvrdit v tomto utkání roli favorita, kdy navíc před necelým týdnem ovládli severočeské derby s Českou Lípou a zvítězili 6:1. Rapid chtěl odčinit vysokou prohru z prvního vzájemného utkání, kdy padl doma 0:5 a před utkáním se nacházel na nelichotivém 10. místě tabulky.