Česká Lípa začala tento zápas lépe než Liberec, když ji v páté minutě dostal do vedení po nástřelu na zadní Maur – 1:0. Vyrovnání přišlo o tři minuty později, když se po rohu Bíny prosadil na přední tyč Žoček – 1:1. Obrat přišel o dvě minuty později, když po křižné přihrávce Vogta uklidil míč do odkryté branky Vik – 1:2. Třetí branku přidal Liberec po ztrátě Démonů ve středu hřiště a rychlém protiútoku uklidil míč do branky Bína – 1:3. Poslední branka padla vteřinu před koncem poločasu, kdy po šanci Zapletala šel Liberec do protiútoku, který zakončil do branky Žoček – 1:4.

Druhý poločas byl dlouho bez branek, první přišla po osmi minutách, kdy se po Bínově pobídce prosadil střelou z první Žoček – 1:5. Démoni poté přešli do power-play, vytvořili si nějaké šance, ale branku nevstřelili, naopak ještě jednou inkasovali, když při power-play domácích uklidil míč do branky domácích, kde tou dobou byl pouze Maur, Díl a stanovil tak konečné skóre na 1:6.

Karel Kruliš (trenér Démonů): "To, co se stalo dneska, je neomluvitelné. Výkon a naše hra nemá nic. Dynamiku, rychlost, přesnost, prostě to s čím by se dalo hrát o záchranu. Pokud budeme takto pokračovat, tak jedeme šupem dolů. Pokud nezlepšíme individuální přístup, nemáme v lize co dělat. Soupeři gratuluji k vítězství."

Karel Vrabec (trenér Liberce): "Televizní utkání nám vyšlo na jedničku. Kromě jedné brejkové situace, kterou jsme nepohlídali, jsme dobře bránili a podržel nás i brankář. Směrem dopředu asi nemám co vytknout. Chtěl bych kluky moc pochválit, protože tohle byl přesně výkon, který jsme chtěli podat a díky tomu jsme vyhráli a odčinili porážku proti Mělníku."

Statistiky

Další aktuality

VÝSLEDKY: Teplice poprvé v sezoně prohrály. Doma s Chrudimí
VÝSLEDKY: Teplice poprvé v sezoně prohrály. Doma s Chrudimí 03.12.2021

Podívejte se na program a výsledky zápasů 1. Futsal ligy ve 48. týdnu tohoto roku.

OHLASY: Páteční souboj o první místo mezi Teplice a Chrudimí v livestreamu
OHLASY: Páteční souboj o první místo mezi Teplice a Chrudimí v livestreamu 02.12.2021

Čtrnácté kolo 1. Futsal ligy odstartuje v pátek večer třemi zápasy. Nejatraktivnější zápas se očekává na severu Čech. Do Teplice přijede Chrudim. Souboj dvou aktuálně nejlepších týmů soutěže uvidíte živě na Tipsportu a LSTV.

Liberec odehrál s Rapidem zápas plný zvratů
Liberec odehrál s Rapidem zápas plný zvratů 02.12.2021

Prosinec Liberec odstartoval dohrávkou s Rapidem Ústí nad Labem. Liberečtí chtěli potvrdit v tomto utkání roli favorita, kdy navíc před necelým týdnem ovládli severočeské derby s Českou Lípou a zvítězili 6:1. Rapid chtěl odčinit vysokou prohru z prvního vzájemného utkání, kdy padl doma 0:5 a před utkáním se nacházel na nelichotivém 10. místě tabulky.