SK Interobal Plzeň - FC Rapid Ústí n. L.

Michal Štrajt (hráč Plzně): „Utkání s Ústím má pro nás jasné dva cíle. Tři body a ze zápasu odejít bez jakéhokoliv zranění. Tým Ústí posilnilo několik cizinců, kteří se budou chtít vytáhnout stejně tak, jako mladá dvojčata Zápotočtí. V brance by měl být Dan Klečka, který bude mít také o motivaci postaráno. Věřím, že utkání půjde podle našich představ a dobře se naladíme na nadcházející týden.“

Matěj Čapek (hrající předseda Rapidu): "Vzhledem k novým opatřením nedokážu říct, v jaké sestavě do Plzně pojedeme. Šanci pravděpodobně dostanou někteří dorostenci kategorie U17. Pro Plzeň se bude jednat o generálku na Ligu mistrů a bude si chtít vyzkoušet různé herní věci. Soupeři se budeme snažit roli favorita znepříjemnit nasazením a důraznou hrou."
_____________________________________________
ČT 20:00 | SH Lokomotiva

Profil haly

SH Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň
Kapacita 1500
Vstupenky 65 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 130 cm zdarma

Další aktuality

VÝSLEDKY: Teplice poprvé v sezoně prohrály. Doma s Chrudimí
VÝSLEDKY: Teplice poprvé v sezoně prohrály. Doma s Chrudimí 03.12.2021

Podívejte se na program a výsledky zápasů 1. Futsal ligy ve 48. týdnu tohoto roku.

OHLASY: Páteční souboj o první místo mezi Teplice a Chrudimí v livestreamu
OHLASY: Páteční souboj o první místo mezi Teplice a Chrudimí v livestreamu 02.12.2021

Čtrnácté kolo 1. Futsal ligy odstartuje v pátek večer třemi zápasy. Nejatraktivnější zápas se očekává na severu Čech. Do Teplice přijede Chrudim. Souboj dvou aktuálně nejlepších týmů soutěže uvidíte živě na Tipsportu a LSTV.

Liberec odehrál s Rapidem zápas plný zvratů
Liberec odehrál s Rapidem zápas plný zvratů 02.12.2021

Prosinec Liberec odstartoval dohrávkou s Rapidem Ústí nad Labem. Liberečtí chtěli potvrdit v tomto utkání roli favorita, kdy navíc před necelým týdnem ovládli severočeské derby s Českou Lípou a zvítězili 6:1. Rapid chtěl odčinit vysokou prohru z prvního vzájemného utkání, kdy padl doma 0:5 a před utkáním se nacházel na nelichotivém 10. místě tabulky.