FC Rapid Ústí n. L. - FK Chrudim

Pet:r Výborný (hráč Rapidu): "Před sérií klíčových zápasů nás čekají těžké zápasy proti Chrudimi a Plzni. V obou utkáních budeme muset podat naprosto koncentrovaný a týmový výkon, abychom mohli pomýšlet na příznivý výsledek."

David Drozd (hráč FK Chrudim): "Očekávám z naší strany naprosto soustředěný výkon. Blíží se nám důležité zápasy v lize a v poháru a my se na ně musíme kvalitně připravit. Nesmíme nic podcenit. Věřím, že podáme kvalitní výkon a nic jiného než tři body nebereme. V poslední době se nám daří střelecky, tak doufám, že nám to vydrží co nejdéle."
______________________________________
NE 19:00 | SH Chemik Lovosice

SK Dynamo PCO České Budějovice - Žabinští Vlci Brno

Vojtěch Vejvar (trenér Dynama): "Po smolném utkání s Libercem, ve kterém jsme předvedli dobrý výkon, ale bohužel pro nás se špatným koncem, nás v neděli čeká další duležité utkání. Musíme jednoznačně zvítězit, pokud si chceme udržet ligovou příslušnost i v dalším ročníku."

Michal Odehnal (trenér Žabinští Vlci Brno): "Do Budějovic jedeme s pokorou, ale s jasným cílem. Tak jako soupeř i my potřebujeme získat body, abychom se udrželi v bojích o první ligu i v příštím roce. Chceme zápas zvládnout a odvézt si veledůležité body.”
______________________________________
NE 19:00 | SH Lokomotiva ČB

Další aktuality

Vlastimil Bartošek posílí realizační tým nováčka z Vyškova
Vlastimil Bartošek posílí realizační tým nováčka z Vyškova 29.05.2025

Vítěz 2. ligy Východ Amor Kloboučky Vyškov se připravuje na premiérovou sezonu v 1. Futsal lize a s předstihem oznámil složení svého trenérského štábu - na lavičku se vrací trenér Láďa Štublík, který tým dovedl na první místo. Nově se k němu připojuje známé futsalové jméno - Vlastimil Bartošek.

Strhující páté finále rozhodlo: novým mistrem je Chrudim!
Strhující páté finále rozhodlo: novým mistrem je Chrudim! 27.05.2025

Čtyři góly bratrů Drozdů navedly Chrudim k šestnáctému mistrovskému titulu! Svěřenci Matěje Slováčka získali náskok ve druhém poločase, díky brankám Tomáše Koudelky a Radima Záruby zvládli přestřelku v závěru, vyhráli 6:4 a pozvedli nad hlavu zbrusu nový mistrovský pohár!

Z kabiny před rozhodujícím finále: Všechno nebo nic!
Z kabiny před rozhodujícím finále: Všechno nebo nic! 26.05.2025

Po patnácti letech rozhodne finále 1. Futsal ligy pátý zápas. Oba soupeři zatím vždy využili svého domácího prostředí a série tak dospěla do ultimátního duelu o všechno. Výkop je v úterý 27. května v 17:30 v Chrudimi. Z kabin zní slova o velkém boji!