FK Chrudim - FTZS Liberec

Pa:vel Drozd (FK Chrudim): „V souboji proti Liberci očekávám především zlepšení v naší útočné fázi. V posledním zápase s Teplicemi se nám to moc nedařilo a kvůli tomu jsme také přišli o body. Teď už si další ztrátu bodů nemůžeme dovolit!“

Karel Vrabec (trenér FTZS): „Do Chrudimi se těšíme, protože je to jeden z nejlepších týmů u nás. Budeme chtít navázat na naše dobré výkony v posledních zápasech, ač nás vyšly bodově na prázdno. Chceme to domácím co nejvíce znepříjemnit a zápas si užít. Každý do toho musí dat víc než 100%."
________________________________________
NE 19:00 | MSH Chrudim

AC Sparta Praha - Žabinští Vlci Brno

Martin Hora (hráč Sparty): „Žabinští vlci jsou sice v tabulce na spodních příčkách, ale všichni si jsme dobře vědomi, že to nebude lehký zápas. Jsou bojovní a hrají velmi tvrdě. Musíme se vyvarovat chyb, které jsme dělali v posledních zápasech a ukázat, že v Řepích zůstávají body Spartě!“

Michal Letzel (předseda ŽV Brno): "Na Spartu jedeme s cílem podat poctivý výkon, bojovat ze všech sil a odehrát dobrý zápas s přijatelným výsledkem. Do zápasu půjdeme s čistými hlavami. Nemáme co ztratit."
________________________________________
PO 20:00 | SC Řepy

Další aktuality

VÝSLEDKY: Teplice poprvé v sezoně prohrály. Doma s Chrudimí
VÝSLEDKY: Teplice poprvé v sezoně prohrály. Doma s Chrudimí 03.12.2021

Podívejte se na program a výsledky zápasů 1. Futsal ligy ve 48. týdnu tohoto roku.

OHLASY: Páteční souboj o první místo mezi Teplice a Chrudimí v livestreamu
OHLASY: Páteční souboj o první místo mezi Teplice a Chrudimí v livestreamu 02.12.2021

Čtrnácté kolo 1. Futsal ligy odstartuje v pátek večer třemi zápasy. Nejatraktivnější zápas se očekává na severu Čech. Do Teplice přijede Chrudim. Souboj dvou aktuálně nejlepších týmů soutěže uvidíte živě na Tipsportu a LSTV.

Liberec odehrál s Rapidem zápas plný zvratů
Liberec odehrál s Rapidem zápas plný zvratů 02.12.2021

Prosinec Liberec odstartoval dohrávkou s Rapidem Ústí nad Labem. Liberečtí chtěli potvrdit v tomto utkání roli favorita, kdy navíc před necelým týdnem ovládli severočeské derby s Českou Lípou a zvítězili 6:1. Rapid chtěl odčinit vysokou prohru z prvního vzájemného utkání, kdy padl doma 0:5 a před utkáním se nacházel na nelichotivém 10. místě tabulky.