Jak hodnotíte zápas proti Liberci?

Hodnotím ho nakonec kladně, protože jsme to zvládli za tři body, ale nebylo to jednoduché, zkomplikovali jsme si to víc, než jsme chtěli. Musím pochválit Liberec za to, že hrál zodpovědně celých čtyřicet minut. My jsme to urvali silou štěstí a rizika při power play.

Po vedoucím gólu jste vlastně hned inkasovali, mrzí vás tohle?

Tohle zamrzí pokaždé, když vstřelíte gól a dostanete se na koně, ale pak když hned dostanete branku, tak je člověk zpátky tam, kde byl. Myslím si, že jsme byli celý zápas lepší a aktivnější a vítězný gól jsme si zasloužili.

Po přestávce jste překvapivě prohrávali, s čím jste šli do druhého poločasu?

Chtěli jsme na ně ještě více vlétnout a donutit je nakopávat balony dopředu a my jsme z toho těžili a byli ve hře, chtěli jsme být aktivní a hrát na dva doteky, být v pohybu.

Nakonec jste dal vítěznou branku v samotném závěru, to musí těšit dvojnásobně…

Určitě to potěší, ale byl bych samozřejmě radši, kdybychom vyhráli větším rozdílem a těch branek dalo víc hráčů, ale radost z toho mám, i proto, že jsme chtěli vyhrát a šli při power play do rizika.

Další aktuality

VÝSLEDKY: Žabinští Vlci otočili zápas na Spartě šest vteřin před koncem
VÝSLEDKY: Žabinští Vlci otočili zápas na Spartě šest vteřin před koncem 25.10.2021

Podívejte se na výsledky zápasů dohrávek a osmého kola 1. Futsal ligy.

Chrudim porazila Liberec 5:0, slaví druhou nulu v sezoně
Chrudim porazila Liberec 5:0, slaví druhou nulu v sezoně 25.10.2021

Do Chrudimě přijel desátý tým aktuálního ročníku - FTZS Liberec, který i přes jednoznačný výsledek odehrál velmi kvalitní utkání. Chrudim se po jednom góle v první poločase rozjela po přestávce a nakonec zvítězila na Liberce 5:0!

OHLASY: V neděli zápas v Chrudimi, v pondělí na Spartě
OHLASY: V neděli zápas v Chrudimi, v pondělí na Spartě 23.10.2021

Osmé kolo 1. Futsal ligy naváže dalšími dvěma zápasy. V neděli uvidí fanoušci souboj Chrudimi s Libercem. V pondělí přijedou na Spartu Žabinští Vlci Brno. Co řekli zástupci týmů před zápasy?