Komentáře po utkání:

Radim Záruba (Slavia): "Zvládli jsme to za tři body, to mohu hodnotit kladně, ale nebylo to jednoduché, komplikovali jsme si to víc, než jsme chtěli. Musím pochválit Liberec, který hrál zodpovědně celých čtyřicet minut a my jsme vítězství urvali silou štěstí a rizika při power-play."

Karel Vrabec (trenér Liberce): "Ze zápasu se Slavií jsme odjížděli dost smutní. První poločas byl od nás výborný. Otočili jsme výsledek v náš prospěch, ale ve druhém poločase náš výkon poznamenal vyrovnávací gól, který padl v první minutě, a tím dostal na koně Slavii, která se následně dostala do většího tempa. O to vic nás mrzí, že rozhodl až gól ze slavistické powerplay. Sahali jsme po bodu, který nám bohužel utekl. Kluci bojovali do poslední vteřiny a za to jim nesmírně děkuju!"

Statistiky

Další aktuality

VÝSLEDKY: Žabinští Vlci otočili zápas na Spartě šest vteřin před koncem
VÝSLEDKY: Žabinští Vlci otočili zápas na Spartě šest vteřin před koncem 25.10.2021

Podívejte se na výsledky zápasů dohrávek a osmého kola 1. Futsal ligy.

Chrudim porazila Liberec 5:0, slaví druhou nulu v sezoně
Chrudim porazila Liberec 5:0, slaví druhou nulu v sezoně 25.10.2021

Do Chrudimě přijel desátý tým aktuálního ročníku - FTZS Liberec, který i přes jednoznačný výsledek odehrál velmi kvalitní utkání. Chrudim se po jednom góle v první poločase rozjela po přestávce a nakonec zvítězila na Liberce 5:0!

OHLASY: V neděli zápas v Chrudimi, v pondělí na Spartě
OHLASY: V neděli zápas v Chrudimi, v pondělí na Spartě 23.10.2021

Osmé kolo 1. Futsal ligy naváže dalšími dvěma zápasy. V neděli uvidí fanoušci souboj Chrudimi s Libercem. V pondělí přijedou na Spartu Žabinští Vlci Brno. Co řekli zástupci týmů před zápasy?