Žabinští Vlci Brno - FC Rapid Ústí n. L.

Michal Letzel (prezident ŽV Brno): "Jsme v situaci, kdy s Rapidem nutně potřebujeme vyhrát a zároveň v situaci, kdy nevíme ani přesně, kdo v pátek nastoupí. Ke třem již dříve zraněným oporám, které již nehrály ani v prvních dvou kolech, si odvezl z Mělníka další hráč zlomeninu nártu. Díky popsanému začátku sezony nebudeme ani v tomto zápase favoritem, přesto se to v pátek musíme pokusit nějak přetlačit. Třeba jen vůlí a nasazením!"

Matěj Čapek (FC Rapid Ústí nad Labem): "Zápas v Brně bude pro oba týmy velmi důležitý. I přes to, že nebudeme v plném složení, rádi bychom Vlkům vrátili loňské dvě porážky. Cesta k tomuto cíli povede přes maximálně zodpovědný a týmový výkon."

___________________________________
PÁ 20:00 | MSH Modřice

FTZS Liberec - FC Démoni Česká Lípa

Karel Vrabec (trenér FTZS): "Těšíme se na další zápas a chceme před domácími diváky napravit jak výkon, tak výsledek z posledního domácího zápasu. Démoni po dvou těžkých kolech ještě nebodovali, takže určitě jedou k nám něco vybojovat. Čeká nás těžký souboj, ale věřím, že navážeme na venkovní výhru."

Petr Zapletal (hráč FC Démoni): "V neděli nás čeká těžké a pro nás důležité utkání. Liberec udělal každou sezonu obrovský kus práce. Na výsledcích a umístění je to znát. Věřím ale v naši sílu. Do Liberce pojedeme s jasným cílem, a to jsou body, pro které uděláme vše."

___________________________________
NE 20:00 | SH Dukla Liberec

Další aktuality

OHLASY: Po pauze uvidíme hned severočeské derby
OHLASY: Po pauze uvidíme hned severočeské derby 22.09.2021

Nejvyšší futsalová soutěž se hrála naposledy 12. září. V pátek se vrací a fanoušci uvidí hned dva zápasy. V neděli pak pokračuje 4. kolo duelem v Ústí nad Labem. Přečtěte si ohlasy.

V CSKA Sofia to nevyšlo. Kirov propadl futsalu, v Lípě chytá už pět let
V CSKA Sofia to nevyšlo. Kirov propadl futsalu, v Lípě chytá už pět let 15.09.2021

Fotbal hrál za CSKA Sofia. Tam to ale nevyšlo. Na univerzitě se dostal k jinému sportu, kde je potřeba kulatý nesmysl. Z Milena Kirova se stal futsalista.

Liberec dominoval v severočeském derby. Mužem utkání se stal brankář Dlask
Liberec dominoval v severočeském derby. Mužem utkání se stal brankář Dlask 13.09.2021

Třetí kolo v nové sezoně přineslo další severočeskou bitvu. Tentokrát pod Ještěd zavítala sousední Česká Lípa, která měla úvodem ligy těžký los a na své první body čeká. Naopak Liberec zvládl svůj předešlý zápas v Ústí na jedničku, kdy za přesvědčivou výhru 5:0 nad Rapidem sebral všechny body.