Čtvrtfinále I.
St, 25.03., 18:00 FC Benago Zruč n/S. FC Benago Zruč n/S. - : - FC Tango Brno FC Tango Brno SH Zruč n/S.
Čt, 26.03., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha - : - Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto Arena Sparta
Pá, 27.03., 20:00 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice - : - SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Teplice
Út, 31.03., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim - : - Helas Brno Helas Brno MSH Chrudim
Čtvrtfinále II.
Pá, 27.03., 20:00 FC Tango Brno FC Tango Brno - : - FC Benago Zruč n/S. FC Benago Zruč n/S. SH KP Brno
Čt, 02.04., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha - : - FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice SH Slavia Praha
Čt, 02.04., 19:30 Helas Brno Helas Brno - : - FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH KP Brno
Pá, 03.04., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto - : - AC Sparta Praha AC Sparta Praha DM Vys. Mýto
Čtvrtfinále III.
Pá, 03.04., 20:30 FC Benago Zruč n/S. FC Benago Zruč n/S. - : - FC Tango Brno FC Tango Brno SH Zruč n/S.
St, 08.04., 20:00 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice - : - SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Teplice
Pá, 10.04., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim - : - Helas Brno Helas Brno MSH Chrudim
So, 11.04., 18:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha - : - Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Radotín
Čtvrtfinále IV.
Pá, 10.04., 20:00 FC Tango Brno FC Tango Brno - : - FC Benago Zruč n/S. FC Benago Zruč n/S. SH KP Brno
Po, 13.04., 20:00 Helas Brno Helas Brno - : - FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH KP Brno
Út, 14.04., 20:30 SK Slavia Praha SK Slavia Praha - : - FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice SH Slavia Praha
Út, 14.04., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto - : - AC Sparta Praha AC Sparta Praha DM Vys. Mýto
Čtvrtfinále V.
St, 15.04., 20:00 FC Benago Zruč n/S. FC Benago Zruč n/S. - : - FC Tango Brno FC Tango Brno SH Zruč n/S.
St, 15.04., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha - : - Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto Arena Sparta
Pá, 17.04., 20:00 FC Balticflora Teplice FC Balticflora Teplice - : - SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Teplice
Pá, 17.04., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim - : - Helas Brno Helas Brno MSH Chrudim

Další aktuality

Televizní utkání pro Helas
Televizní utkání pro Helas 20.02.2019

V předehrávce 18. kola VARTA futsal ligy vyhrál doma Helas Brno před kamerami České Televize nad Bazookou Uherské Hradiště 2:0.

Otakar Mestek: Pokud mám důvěru delegátů, tak chci pracovat s lidmi, se kterými si rozumím
Otakar Mestek: Pokud mám důvěru delegátů, tak chci pracovat s lidmi, se kterými si rozumím 20.02.2019

Velký rozhovor s předsedou Komise futsalu je tady. Před blížící se Valnou hromadou Svazu futsalu (2. března 2019) nám Otakar Mestek odpověděl na vše, co se týkalo posledního volebního období jeho komise. Nyní ho čeká další kus práce, jelikož do boje o post předsedy šéfa českého futsalu se přihlásil jen on.

Fanoušci uvidí ve středu v televizi jihomoravské derby
Fanoušci uvidí ve středu v televizi jihomoravské derby 19.02.2019

V předehrávce 18. kola VARTA futsal ligy se utká domácí Helas Brno s Bazookou Uherské Hradiště. Zápas se hraje od 18 hodin, ale vy ho uvidíte živě pouze na webu ČT Sport, nebo poté ze záznamu v televizi od 21:50.