Teplice mohou být spokojeny, protože se semifinále vrátí zpět do jejich azylu do Chomutova. Ve třetím zápase se dvakrát prosadil Paulinho, který srovnal nepříznivý stav. Svarog si poradil i se ztrátou tří hráčů základní sestavy. Do sestavy by se do čtvrtého duelu měl vrátit Claudinho i Adriano, kteří patří mezi základní kameny. Adriano je navíc s Joaem Sallou ve vedení teplické produktivity. 

Chrudim bude mít podruhé na dosah ukončení série a další postup do finálového klání. Jistým účastníkem této fáze je poprvé v historii Interobal. Ve třetím zápase měli Východočeši dobrý vstup do zápasu po brance Yuriho. Trefil se také David Drozd, ale na ukončení série to nestačilo. Právě tito dva futsalisté jsou společně s Évertonem nejproduktivnějšími hráči Chrudimi v play-off.

Eloy Alonso (trenér, Svarog FC): „V pátek nás čeká další velký zápas. Vyrovnanost obou celků je vidět ve všech zápasech. Rozhodují malé detaily. Musíme se soustředit a vydat ze sebe maximum. Do hry se nám vrátí dva hráči. Půjdeme si pro vítězství a pátý zápas série. Tým je po úterním vítězství dobře naladěný a nic nevzdává.“

Felipe Conde (trenér, FK Chrudim): „Pro další utkání musíme zkontrolovat stav jednotlivých hráčů, podle čehož následně sestavíme plán. Třetí zápas je již za námi, musíme se plně soustředit na ten následující. V zápasech budou rozhodovat detaily. K tomu, abychom odvedli dobrý výkon, musíme být znovu maximálně koncentrováni.“

________________________________________________
Svarog FC Teplice - FK Chrudim
PÁ 19:00 | MSH Chomutov
živě na Tipsport a LSTV

Profil haly

SH Chomutov

Více
Adresa Mánesova 4980, Chomutov
Kapacita 2300

Další aktuality

Mestek pokračuje jako předseda SFČR, Kolman kandidaturu stáhl
Mestek pokračuje jako předseda SFČR, Kolman kandidaturu stáhl 15.06.2021

Na první pohled možná překvapivý vývoj, na ten druhý již nikoliv. Již několik měsíců bylo avizováno, že plánovaná změna na postu předsedy SFČR se děje ve shodě odstupujícího dlouholetého předsedy a nového kandidáta. I nyní po Valné hromadě FAČR, která pro futsal dopadla nad očekávání dobře, se tak další kroky dějí ve shodě a po vzájemné dohodě Otakara Mesteka a Daniela Kolmana.

Český futsal má nového mistra. První titul slaví Plzeň
Český futsal má nového mistra. První titul slaví Plzeň 27.05.2021

Třetí finále play off 2021 1. FUTSAL ligy se hrálo ve čtvrtek večer v Plzni. Domácí šli do zápasu s mistrovským mečbolem v zádech. A proměnili ho. Interobal rozhodl souboj s Chrudimí třemi góly po přestávce.

Nejlepším cizincem sezony byl zvolen sparťan Angellot
Nejlepším cizincem sezony byl zvolen sparťan Angellot 27.05.2021

Futsalisté v minulém týdnu volili nejlepšího zahraničního hráče v 1. FUTSAL lize za sezonu 2020/2021. Z vítězství se radoval Kolumbijec Angellot z týmu AC Sparta Praha.