Chrudim začala svou cestu zápasem skvěle. Po pár vteřinách otevřel skóre Yuri. Teplice nečekaly s odpovědí dlouho: ve třetí minutě srovnal na 1:1 Paulinho. Jenže východočeši znovu strhli vedení na svou stranu, když v 8. minutě překonal Casassu David Drozd. Vedení ale domácímu celku do přestávky nevydrželo. Paulinho svým druhým gólem v utkání překonal Rennana z úniku - 2:2.

Ve druhé půli se hrála taktická bitva. Nikdo nechtěl udělat chybu, přesto se oba celky dostaly do dobrých šancí, ale brankáři své spoluhráče podrželi. Zápas tedy dospěl do prodloužení, kde se hrálo v podobném duchu jako v druhém poločase. Bez branek. Souboj tak rozhodly penalty, ve kterých Teplice zvítězily 4:2. Série se tak za stavu 2:1 pro Chrudim stěhuje znovu do Chomutova.

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „Jak jsme očekávali, byl to další vyrovnaný zápas. První poločas se hrálo hodně otevřeně, po přestávce jsme byli více na balonu, ale nebyli jsme schopni skórovat. V prodloužení jsme v naší snaze pokračovali, s penaltami nejsme spokojeni. Nyní si musíme odpočinout a přemýšlet o tom, jak nejlépe odehrát čtvrté utkání.“

Jiří Baran (hráč Svarog FC): „Skvěle zvládnutý zápas. I přes zranění a vykartované hráče jsme podali vynikající výkon na hraně fyzických možností. Nezbývá než se připravit na páteční zápas a znovu podat podobný výkon. Nevzdáváme se."

Statistika

Fotogalerie

Další aktuality

Mestek pokračuje jako předseda SFČR, Kolman kandidaturu stáhl
Mestek pokračuje jako předseda SFČR, Kolman kandidaturu stáhl 15.06.2021

Na první pohled možná překvapivý vývoj, na ten druhý již nikoliv. Již několik měsíců bylo avizováno, že plánovaná změna na postu předsedy SFČR se děje ve shodě odstupujícího dlouholetého předsedy a nového kandidáta. I nyní po Valné hromadě FAČR, která pro futsal dopadla nad očekávání dobře, se tak další kroky dějí ve shodě a po vzájemné dohodě Otakara Mesteka a Daniela Kolmana.

Český futsal má nového mistra. První titul slaví Plzeň
Český futsal má nového mistra. První titul slaví Plzeň 27.05.2021

Třetí finále play off 2021 1. FUTSAL ligy se hrálo ve čtvrtek večer v Plzni. Domácí šli do zápasu s mistrovským mečbolem v zádech. A proměnili ho. Interobal rozhodl souboj s Chrudimí třemi góly po přestávce.

Nejlepším cizincem sezony byl zvolen sparťan Angellot
Nejlepším cizincem sezony byl zvolen sparťan Angellot 27.05.2021

Futsalisté v minulém týdnu volili nejlepšího zahraničního hráče v 1. FUTSAL lize za sezonu 2020/2021. Z vítězství se radoval Kolumbijec Angellot z týmu AC Sparta Praha.