Jaké jsou pocity po vyřazení Sparty ze čtvrtfinále?

Jsme šťastní, že to konečně skončilo a jsme rádi, že jsme to zvládli.

Co bylo na celé sérii nejnáročnější?

Celá série byla velice těžká. Věděli jsme, že se to bude hrát na více zápasů. Říkali jsme si, že by to mohlo být na pět utkání, což se vyplnilo. Nejtěžší byl tento poslední zápas, když jsme věděli, že nás dělí od postupu.

Byla největší síla Sparty v individuální kvalitě hráčů?

Myslím si, že ano. Měli tam Angellota, který jim tvořil hru. Naštěstí jsme to zvládli a postupujeme my.

Co rozhodlo o tom, že postupuje Slavia?

Rozhodla týmová práce a bojovnost, což se ukázalo na hřišti. Bojovali jsme jeden za druhého. To byl důležitý klíč.

V Edenu působíte ve větší slovenské skupince, jak úspěšné tažení vnímáte?

Jsem za to rád. Známe se už dlouho. Bylo vidět, že se to opět oživilo, když nastoupil do zápasu Filip Vaktor. Dostal šanci a ukázal, že má na to hrát.

V závěru si obdržel pozoruhodnou branku, když tě prostřelil Carlinhos, jak ta situace vypadala z tvého pohledu?

Posledních deset minut jsem se už trápil. Dostal jsem nepříjemný náraz do achilovky, kterou mám operovanou. Myslel jsem, že ta střela půjde nad branku, ale nakonec to spadlo do sítě. Pak jsem věřil, že už to udržíme.

Ve středu čeká Slavii cesta do Plzně, na co se připravit?

Hlavně zregenerovat. S Plzní jsme odehráli v sezoně dobré zápasy, ale musíme si dát pozor na obě jejich čtveřice. Pro nás je dobré, že budeme hrát proti takovým hráčům. Věřím, že dokážeme uhrát dobré výsledky.

První semifinále v Plzni rozhodla parádní akce
První semifinále v Plzni rozhodla parádní akce 06.05.2021

Úvodní semifinálový souboj Plzně se Slavií nabídl skvělou a atraktivní podívanou. Oba týmy hrály ve vysokém tempu a k vidění byla řada šancí. Plzeň dokázala ve druhé půli otočit nepříznivé skóre a zvítězila 2:1. Interobal se ujal vedení 1:0 na zápasy.

Nervózní bitva pro Chrudim! Teplice zlomil dvěma góly David Drozd
Nervózní bitva pro Chrudim! Teplice zlomil dvěma góly David Drozd 06.05.2021

První semifinálová bitva před televizními kamerami přinesla chrudimskou radost. V emočně vypjatém zápase byly k vidění jen tři branky, Chrudimští o vedení z prvního poločasu přišli, nakonec ale tři minuty před koncem rozhodli o svém vítězství. Hrdinou byl David Drozd, který vstřelil oba góly Východočechů!

VÝSLEDKY: První body pro domácí. Těsně vyhrála Plzeň i Chrudim
VÝSLEDKY: První body pro domácí. Těsně vyhrála Plzeň i Chrudim 05.05.2021

Podívejte se na program a výsledky prvního semifinálového týdne v 1. FUTSAL lize.