2015/2016 - čtvrtfinále
Slavia Praha – Interobal Plzeň 3:1 na zápasy

Výsledky: 7:1 (Eden), 2:10 (Plzeň), 5:0 (Eden), 6:1 (Plzeň)

V dresu Slavie tuto sérii zažil už pouze současný kapitán Jan Homola, nastupoval v ní také současný sportovní ředitel Tomáš Matějka a Petr Oliva, který v současném týmu již také působí. Slavii vedl trenér Martin Brychta s asistentem Davidem Filingrem, Plzeň pak Petr Kučera, který se spoléhal na Tomáše Vnuka. Zlomový zápas přišel ve třetím duelu v Praze, kdy byl v závěru vyloučen právě Vnuk, který pak v posledním střetnutí Západočechům chyběl. Za Slavii chytal Ondřej Vahala, který v současnosti působí v Plzni. Slavia pak v semifinále vypadla s Benagem Zruč nad Sázavou, avšak získala bronzovou medaili, neboť skončila na 3. místě také po základní části tehdejší Chance futsal ligy.

2016/2017 - čtvrtfinále
Slavia Praha – Interobal Plzeň 3:1 na zápasy

Výsledky: 4:3 po prodloužení (Plzeň), 7:2 (Eden), 3:5 (Plzeň), 6:4 (Eden)

Slavia ve své nejúspěšnější sezoně došla až do finále a získala stříbrné medaile. Tuto sérii zažili kromě Jana Homoly také Radim Záruba a v dresu Plzně Michal Holý. Červenobílí vedení Martinem Brychtou vyhráli na palubovce soupeře první zápas, který rozhodl v prodloužení Záruba. Dvě další vítězství přidali pak v Edenu, Antonín Hrdina nastřílel v sérii dva hattricky. Jednou se prosadil ve slávistickém dresu také gólman Ondřej Vahala. Po Plzni vyřadila Slavia v semifinále Benago, ve finále podlehla Chrudimi. Slavia vstupovala do play-off až z 5. místa po základní části, tak jako letos.

2018/2019 čtvrtfinále
Slavia Praha – Interobal Plzeň 3:0 na zápasy

Výsledky: 4:2 (Eden), 7:5 (Plzeň), 5:0 (Eden)

Slavii v této sezoně vedl srbský trenér Ivan Božovič a proti Interobalu nastoupili Marek Karpiak, David Jošt, Zdeněk Sita, Igor Leovski, Jan Homola a Radim Záruba. Leovski vstřelil dvě branky v rozhodujícím zápase. Plzeň vedl současný trenér Slavie David Frič. V jeho kádru už byl Lukáš Rešetár a Michal Holý a také dva současní slávisté Jan Křemen a Zdeněk Sláma. Křemen vstřelil v sérii tři branky. Slavia v semifinále prohrála se Svarogem Teplice.

Další aktuality

První semifinále v Plzni rozhodla parádní akce
První semifinále v Plzni rozhodla parádní akce 06.05.2021

Úvodní semifinálový souboj Plzně se Slavií nabídl skvělou a atraktivní podívanou. Oba týmy hrály ve vysokém tempu a k vidění byla řada šancí. Plzeň dokázala ve druhé půli otočit nepříznivé skóre a zvítězila 2:1. Interobal se ujal vedení 1:0 na zápasy.

Nervózní bitva pro Chrudim! Teplice zlomil dvěma góly David Drozd
Nervózní bitva pro Chrudim! Teplice zlomil dvěma góly David Drozd 06.05.2021

První semifinálová bitva před televizními kamerami přinesla chrudimskou radost. V emočně vypjatém zápase byly k vidění jen tři branky, Chrudimští o vedení z prvního poločasu přišli, nakonec ale tři minuty před koncem rozhodli o svém vítězství. Hrdinou byl David Drozd, který vstřelil oba góly Východočechů!

VÝSLEDKY: První body pro domácí. Těsně vyhrála Plzeň i Chrudim
VÝSLEDKY: První body pro domácí. Těsně vyhrála Plzeň i Chrudim 05.05.2021

Podívejte se na program a výsledky prvního semifinálového týdne v 1. FUTSAL lize.