V první sérii se utká Plzeň, která vyhrála základní část, proti Slavii. Sešívaní prošli ve čtvrtfinále velmi těžkou zkouškou a do semifinále postoupili až po pěti odehraných zápasech. Série pravděpodobně začne ve středu od 18 hodin. „Požádali jsme Plzeň, aby nehrála první zápas přímo proti televiznímu zápasu z Chrudimi, aby si futsaloví fanoušci mohli vychutnat oba tyto duely po sobě. Termíny jejich série se zřejmě finálně dozvíme během pondělí, jelikož série Slavie a Sparty skončila až v pátek. Oba týmy se nyní domlouvají,“ informoval PR manažer SFČR Michal Pavlík.

Čtrnáctinásobný český šampion a druhý celek po základní části narazí na Teplice. Chrudim začne ve středu 5. května doma. Tento duel vysílá živě od 20.15 hodin ČT Sport. Vzájemné zápasy obou celků budou jistě zajímavé. V základní části vyhrála doma Chrudim 3:0. Teplice v odvetě na domácí palubovce také zvítězili poměrem 2:0. Stále platí, že Svarog odehraje své domácí semifinálové zápasy v Chomutově.

Druhý televizní zápas ze semifinále play off 1. FUTSAL ligy uvidí fanoušci na ČT Sport v pondělí 10. května od 20.15 hodin. Půjde o zápas série Plzeň – Slavia. Zda se bude hrát v Edenu nebo na Lokomotivě, vás budeme včas informovat.

Další aktuality

První semifinále v Plzni rozhodla parádní akce
První semifinále v Plzni rozhodla parádní akce 06.05.2021

Úvodní semifinálový souboj Plzně se Slavií nabídl skvělou a atraktivní podívanou. Oba týmy hrály ve vysokém tempu a k vidění byla řada šancí. Plzeň dokázala ve druhé půli otočit nepříznivé skóre a zvítězila 2:1. Interobal se ujal vedení 1:0 na zápasy.

Nervózní bitva pro Chrudim! Teplice zlomil dvěma góly David Drozd
Nervózní bitva pro Chrudim! Teplice zlomil dvěma góly David Drozd 06.05.2021

První semifinálová bitva před televizními kamerami přinesla chrudimskou radost. V emočně vypjatém zápase byly k vidění jen tři branky, Chrudimští o vedení z prvního poločasu přišli, nakonec ale tři minuty před koncem rozhodli o svém vítězství. Hrdinou byl David Drozd, který vstřelil oba góly Východočechů!

VÝSLEDKY: První body pro domácí. Těsně vyhrála Plzeň i Chrudim
VÝSLEDKY: První body pro domácí. Těsně vyhrála Plzeň i Chrudim 05.05.2021

Podívejte se na program a výsledky prvního semifinálového týdne v 1. FUTSAL lize.