Po úvodním dramatu, které rozhodl plzeňský Seidler až v prodloužení, přišla jednoznačná výhra Interobalu. Ten zvítězil v pondělí v Mělníce vysoko 6:0. Hattrick v utkání vstřelil Lukáš Rešetár, který ve středu oslavil sedmatřicáté narozeniny. Nejproduktivnějším hráčem celé série je ale levonohý Michal Holý, který jeden gól dal a na čtyři přihrál.

Mělníku bude ve třetím souboji chybět vykartovaný Šmejkal, který dostal dvě žluté karty v jeden moment. Aby se Olympik udržel ve hře, musí podat minimálně stejně bojovný výkon jako v prvním případě. „Mrzí mě, že jsme během zápasu nedokázali odskočit o dvě branky, protože šancí jsme na to měli víc než dost. Věřím, že pak už bychom utkání dotáhli do zdárného konce i po výsledkové stránce. Potvrdili jsme si však, že s Plzní jsme schopni hrát v sérii naprosto vyrovnanou partii,“ řekl po prohře 1:2 v prodloužení trenér Mělníku Jakub Němec.

Lukáš Rešetár (kapitán Plzně): „Doufám, že trenér zvolí podobnou taktiku, jako ve druhém utkání. V prvním zápase jsme dostali pomyslnou facku, ve druhém zápase jsme se zlepšili a věřím, že náš výkon bude mít vzestupnou tendenci a v třetím zápase to potvrdíme, sérii ukončíme a budeme se moct připravovat na semifinále.“

Jakub Němec, (trenér Olympiku): „Máme ještě třetí pokus na to Plzeň v sérii porazit. Bude to však nejtěžší utkání, Interobal na nás bude skvěle nachystaný a bude chtít sérii ukončit. My se musíme poučit z posledního utkání a nedovolit soupeři brzy skórovat. Může to být náš poslední zápas v této sezoně, tak si ho každopádně chceme užít a předvést takový výkon, abychom byli se sebou po sérii spokojeni my i naši fanoušci.“

_______________________________________________
SK Interobal Plzeň - SK Olympik Mělník
ČT 20:00 | SH Lokomotiva
živě HbbTV a web ČT Sport

Profil haly

SH Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň 2-Slovany
Kapacita 1500
Vstupenky 65 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 130 cm ZDARMA

Další aktuality

OHLÉDNUTÍ: Ústí dalo při premiéře prostor odchovancům. Bude v tom pokračovat?
OHLÉDNUTÍ: Ústí dalo při premiéře prostor odchovancům. Bude v tom pokračovat? 23.06.2021

Úvodní ročník v 1. FUTSAL lize má za sebou ústecký Rapid. Severočeský celek našel ve své řadě několik velice zajímavých futsalistů, na které bude trenér Martin Dlouhý sázet i v nadcházející sezóně. Rozhodně se nedá očekávat, že by se Ústí vydalo podobnou cestou jako teplický Svarog. Hlavní prostor dostanou odchovanci, kteří by mohli být i budoucností pro českou reprezentaci.

Los ligy: Mistr z Plzně přivítá na úvod Helas
Los ligy: Mistr z Plzně přivítá na úvod Helas 22.06.2021

Na Grémiu klubů 1. FUTSAL ligy byl vylosován soutěžní ročník 2021/2022. Derby pražských "S" uvidí fanoušci ve 4. a 15. kole.

OHLÉDNUTÍ: Čtrnáct Fichtnerových zásahů a velké varování pro Démony
OHLÉDNUTÍ: Čtrnáct Fichtnerových zásahů a velké varování pro Démony 21.06.2021

Rozčarování. Tak asi podobné slovo byste čekali od trenéra České Lípy Karla Kruliše. Není se vůbec čemu divit. Severočeský tým se zvláštní uplynulou sezonou doslova protrápil. Pouhých osm bodů a chvost tabulky rozhodně není nic, s čím by mohli být českolipští futsalisté spokojení. Minulý ročník slouží jako varování.