Program 1. FUTSAL ligy – 1. čtvrtfinálový týden

| PONDĚLÍ 26. DUBNA

FK Chrudim – FTZS Liberec 12:1 (5:0)
Branky: 2. Max, 2. Éverton (Felipe), 12. Max (Éverton), 13. Kubát (Mareš), 20. D. Drozd (Mareš), 24. Éverton (Kubát), 27. P. Drozd (D. Drozd), 30. Max (Doša), 33. Mareš (Kubát), 34. Mužík (Max), 35. Malý (Felipe), 37. Mužík (Litviněnko) – 37. Henzl (Zdržálek).

SK Olympik Mělník – SK Interobal Plzeň 0:6 (0:3)
Branky: 3. Rešetár (Holý), 9. Seidler (Holý), 12. Holý (Vnuk), 22. Seidler (Rešetár), 37. Rešetár (Holý), 38. Rešetár (Holý).

| ÚTERÝ 27. DUBNA

Svarog FC Teplice – Helas Brno 7:1 (2:0)
Branky: 13. Joao Salla (Adriano), 16. Joao Salla (Guti), 23. Claudio (Adriano), 26. Guti, 30. Adriano (Claudio), 31. Adriano (Deco), 35. Tato (Guti) – 37. Havrda (Presl).

| STŘEDA 28. DUBNA

SK Slavia Praha – AC Sparta Praha 2:1pp (1:1)
Branky: 20. Homola (Daniel), 44. Leovski (Daniel) – 4. Křivánek (Vokoun).

| ČTVRTEK 29. DUBNA

SK Interobal Plzeň – SK Olympik Mělník 4:0 (2:0)
Branky: 8. Vnuk (Vahala), 11. Rick (Kozár), 21. Rešetár (Vnuk), 33. Štrajt (Zdráhal).

| PÁTEK 30. DUBNA

AC Sparta Praha – SK Slavia Praha 4:5 (1:1)
Branky: 20. Maicon (Brahimi), 31. Křivánek (Brahimi), 40. Carlinhos (Brahimi), 40. Carlinhos (Brahimi) – 20. Ševčík (10 m kop), 23. Ostrák (Ševčík), 27. Homola (Leovski), 39. Daniel, 40. Leovski (Daniel).

První semifinále v Plzni rozhodla parádní akce
První semifinále v Plzni rozhodla parádní akce 06.05.2021

Úvodní semifinálový souboj Plzně se Slavií nabídl skvělou a atraktivní podívanou. Oba týmy hrály ve vysokém tempu a k vidění byla řada šancí. Plzeň dokázala ve druhé půli otočit nepříznivé skóre a zvítězila 2:1. Interobal se ujal vedení 1:0 na zápasy.

Nervózní bitva pro Chrudim! Teplice zlomil dvěma góly David Drozd
Nervózní bitva pro Chrudim! Teplice zlomil dvěma góly David Drozd 06.05.2021

První semifinálová bitva před televizními kamerami přinesla chrudimskou radost. V emočně vypjatém zápase byly k vidění jen tři branky, Chrudimští o vedení z prvního poločasu přišli, nakonec ale tři minuty před koncem rozhodli o svém vítězství. Hrdinou byl David Drozd, který vstřelil oba góly Východočechů!

VÝSLEDKY: První body pro domácí. Těsně vyhrála Plzeň i Chrudim
VÝSLEDKY: První body pro domácí. Těsně vyhrála Plzeň i Chrudim 05.05.2021

Podívejte se na program a výsledky prvního semifinálového týdne v 1. FUTSAL lize.