Nevídaný zápas přilákal k livestreamu mnoho diváků. Hlavně jeho průběh. Počáteční sledovanost se totiž během druhé půle zpětinásobila. Fanoušci tak mimo jiné sledovali vlastní gól Nečase po nástřelu Holého těsně před koncem základní hrací doby. Stav 1:1 poslal zápas do prodloužení, kde rozhodl střelou z dálky Seidler. Plzeňští pak vyzdvihli připravenost soupeře a skvělé zákroky brankáře Žežulky.

Pondělní zápas bude také jistě zajímavý. Vždyť jedno drama jsme na Mělníku v letošním ročníku viděli. V únoru vedl Olympik nad Interobalem 3:2, ale Michal Holý dvěma trefami zápas otočil a Západočeši vyhráli těsně 4:3.

Otázkou zůstává, jak se Středočechy zamávala nedotažená výhra z Plzně. Pokud nezanechá negativní důsledky, uvidíme další vyrovnaný duel. Plzeňští totiž palubovku soupeře moc v lásce nemají. Před třemi lety tam dokonce prohráli 2:4.

Jakub Němec (trenér Olympiku): „V Plzni jsme byli kousíček od, pro většinu lidí, překvapivého vítězství. Já jsem však byl před sérií přesvědčený, že takovéto vyrovnané zápasy dokážeme s Plzní hrát a postup jim hodně znepříjemnit. I když se to v prvním utkání nakonec nepodařilo dotáhnout k vítězství, tak jsme si reálně potvrdili, že jsme schopni zvítězit, a to nám hodně zvedlo sebevědomí. V domácích utkáních jsme ještě mnohem silnější a když zopakujeme středeční výkon, tak výsledek může dopadnout ještě lépe.“

Dominik Šup (kapitán Olympiku): „V prvním zápase jsme ukázali, čeho je náš velmi mladý tým schopný. Zápas od nás byl odmakaný na sto procent. Nespočet skluzů, zablokovaných střel a vše bylo podpořeno fantastickým výkonem našeho gólmana Žežulky. Klukům jsem po zápase řekl, ze můžeme odjet se vztyčenou hlavou, protože tohle byl přesně ten výkon, jakým se budeme chtít prezentovat ve všech zápasech, ale nesmíme si teď začít myslet, že teď půjde vše samo. Budeme chtít navázat na středeční výkon, zvítězit, a ještě jednou vrátit sérii na Mělník!“

Michal Štrajt (hráč Plzně): „V Mělníku očekávám stejný souboj, jako byl první. Bude to tam takové, jaké to na Olympiku bývá. Půjde o bojovné utkání, a hlavně o nás, jak k utkání přistoupíme a jak chytneme začátek zápasu.“

_____________________________________________
SK Olympik Mělník - SK Interobal Plzeň
PO 20:00 | SH Mělník
živě na Facebooku

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Mestek pokračuje jako předseda SFČR, Kolman kandidaturu stáhl
Mestek pokračuje jako předseda SFČR, Kolman kandidaturu stáhl 15.06.2021

Na první pohled možná překvapivý vývoj, na ten druhý již nikoliv. Již několik měsíců bylo avizováno, že plánovaná změna na postu předsedy SFČR se děje ve shodě odstupujícího dlouholetého předsedy a nového kandidáta. I nyní po Valné hromadě FAČR, která pro futsal dopadla nad očekávání dobře, se tak další kroky dějí ve shodě a po vzájemné dohodě Otakara Mesteka a Daniela Kolmana.

Český futsal má nového mistra. První titul slaví Plzeň
Český futsal má nového mistra. První titul slaví Plzeň 27.05.2021

Třetí finále play off 2021 1. FUTSAL ligy se hrálo ve čtvrtek večer v Plzni. Domácí šli do zápasu s mistrovským mečbolem v zádech. A proměnili ho. Interobal rozhodl souboj s Chrudimí třemi góly po přestávce.

Nejlepším cizincem sezony byl zvolen sparťan Angellot
Nejlepším cizincem sezony byl zvolen sparťan Angellot 27.05.2021

Futsalisté v minulém týdnu volili nejlepšího zahraničního hráče v 1. FUTSAL lize za sezonu 2020/2021. Z vítězství se radoval Kolumbijec Angellot z týmu AC Sparta Praha.