Chrudim musí být výsledkově spokojená. Úvodní duel série zvládli svěřenci trenéra Felipe Condeho bez větších potíží. I zápas na severu Čech nakonec Chrudim získala, i když ne po tak jasném průběhu jako v domácím prostředí. Třetí zápas může celou sérii ukončit. Obzvlášť Yuri má nevídaný apetit proti severočeskému soupeři. Za čtyři vzájemné zápasy v této sezoně posbíral nevídaných sedm branek a sedm asistencí.

Liberec se viditelně zlepšil. Oproti prvnímu utkání, kdy inkasoval jedenáct branek, byl druhý zápas o poznání vyrovnanější. FTZS zvolil účinnou taktiku a byl vyrovnanějším protivníkem. V prvním poločase druhého duelu dokonce Tomáš Janáček vstřelil vyrovnávací branku. Přesto Chrudim ukázala kvalitu a dostala zápas pod svou kontrolu a dovedla ho do vítězného konce. Před Alešem Benekem a jeho družinou stojí velice těžký úkol. Odvrátit konec sezony. Souboj na chrudimské palubovce by mohl být posledním pro Liberec v této sezoně.

Felipe Conde (trenér, FK Chrudim): „Máme představu, že Liberec zvolí do třetího zápasu stejnou strategii. Dolaďujeme některé detaily, které nám v dalším zápase pomohou. Po dvou solidních utkáních je naším jasným cílem sérii doma ukončit. K tomu musíme předvést výkon na vysoké úrovni a stoprocentní koncentraci.“

Pavel Bína (kapitán, FTZS Liberec): „Taktika pro druhý zápas byla zvolena dobře. Chrudimi jsme byli důstojným a nepříjemným soupeřem. Budeme chtít navázat na kvalitní výkon z domácího prostředí a pokusíme se o zázrak, protáhnout sérii o další čtvrtfinálový zápas.“

_________________________________________
FK Chrudim - FTZS Liberec
PO 19:00 | MSH Chrudim
živě Tipsport a LSTV

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč, děti do 150 cm zdarma
Sleva pro FUTič děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

OHLÉDNUTÍ: Ústí dalo při premiéře prostor odchovancům. Bude v tom pokračovat?
OHLÉDNUTÍ: Ústí dalo při premiéře prostor odchovancům. Bude v tom pokračovat? 23.06.2021

Úvodní ročník v 1. FUTSAL lize má za sebou ústecký Rapid. Severočeský celek našel ve své řadě několik velice zajímavých futsalistů, na které bude trenér Martin Dlouhý sázet i v nadcházející sezóně. Rozhodně se nedá očekávat, že by se Ústí vydalo podobnou cestou jako teplický Svarog. Hlavní prostor dostanou odchovanci, kteří by mohli být i budoucností pro českou reprezentaci.

Los ligy: Mistr z Plzně přivítá na úvod Helas
Los ligy: Mistr z Plzně přivítá na úvod Helas 22.06.2021

Na Grémiu klubů 1. FUTSAL ligy byl vylosován soutěžní ročník 2021/2022. Derby pražských "S" uvidí fanoušci ve 4. a 15. kole.

OHLÉDNUTÍ: Čtrnáct Fichtnerových zásahů a velké varování pro Démony
OHLÉDNUTÍ: Čtrnáct Fichtnerových zásahů a velké varování pro Démony 21.06.2021

Rozčarování. Tak asi podobné slovo byste čekali od trenéra České Lípy Karla Kruliše. Není se vůbec čemu divit. Severočeský tým se zvláštní uplynulou sezonou doslova protrápil. Pouhých osm bodů a chvost tabulky rozhodně není nic, s čím by mohli být českolipští futsalisté spokojení. Minulý ročník slouží jako varování.