Svěřenci trenéra Martina Dlouhého v souboji dvou nováčků v prvním vzájemném měření sil v brněnské hale prohráli 3:5. Také proto budou mít chuť soupeři porážku oplatit. V posledním utkání prohráli ústečtí futsalisté v Českých Budějovicích 2:5. Na úvodní trefu Petra Výborného navázal ve druhém poločase pouze Václav Koc. Dynamo se prosadilo pětkrát. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Tomáš Jelínek, jenž za sedmnáct zápasů nastřílel čtrnáct branek a přidal třináct asistencí.

Žabinští Vlci uzavřou první sezonu v 1. FUTSAL lize. Brněnští futsalisté se budou v posledním duelu snažit nasbírat další cenné zkušenosti, které budou moci zúročit v dalším ročníku. Ve hře však především budou další tři body, které by mohly upevnit Žabinské Vlky na desáté příčce v tabulce. V posledním zápase Jihomoravané prohráli na palubovce Svarogu 2:6. Nejproduktivnějším hráčem a zároveň také nejlepším střelcem týmu je Dominik Havlín.

Petr Starý (hráč, ŽV Brno): „Poslední utkání sezóny a poslední dlouhá cesta za futsalem. S tímto soupeřem jsme doma sehráli naprosto vyrovnaný zápas a vyhráli jej díky lepšímu řešení klíčových momentů ve druhém poločase. Byl bych tedy rád, kdyby se nám to podařilo znovu a zároveň si všichni přejeme, abychom se těmito futsalovými schopnostmi prezentovali opakovaně. Nejde nám totiž jen o dílčí vítězství, ale i o potvrzení faktu, že mužstva ze spodní poloviny tabulky dokážeme porážet pravidelně.“

__________________________________________________
FC Rapid Ústí n. L. - Žabinští Vlci Brno
SO 18:00 | SC Sluneta
živě na YouTube

Profil haly

SC Sluneta

Více
Adresa Jateční 1026/18, 400 01 Ústí nad Labem - Klíše
Kapacita 1200 diváků (1000 míst k sezení, 200 ke stání)
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

První semifinále v Plzni rozhodla parádní akce
První semifinále v Plzni rozhodla parádní akce 06.05.2021

Úvodní semifinálový souboj Plzně se Slavií nabídl skvělou a atraktivní podívanou. Oba týmy hrály ve vysokém tempu a k vidění byla řada šancí. Plzeň dokázala ve druhé půli otočit nepříznivé skóre a zvítězila 2:1. Interobal se ujal vedení 1:0 na zápasy.

Nervózní bitva pro Chrudim! Teplice zlomil dvěma góly David Drozd
Nervózní bitva pro Chrudim! Teplice zlomil dvěma góly David Drozd 06.05.2021

První semifinálová bitva před televizními kamerami přinesla chrudimskou radost. V emočně vypjatém zápase byly k vidění jen tři branky, Chrudimští o vedení z prvního poločasu přišli, nakonec ale tři minuty před koncem rozhodli o svém vítězství. Hrdinou byl David Drozd, který vstřelil oba góly Východočechů!

VÝSLEDKY: První body pro domácí. Těsně vyhrála Plzeň i Chrudim
VÝSLEDKY: První body pro domácí. Těsně vyhrála Plzeň i Chrudim 05.05.2021

Podívejte se na program a výsledky prvního semifinálového týdne v 1. FUTSAL lize.