Roli favorita potvrzovali domácí od prvních vteřin. Ve čtvrté minutě otevřel skóre utkání Joalo Salla. O dvě minuty později na něj navázal kapitán Claudio, který se po zranění připojil zpět k týmu. Už na 3:0 zvyšoval v deváté minutě Guti. Hostům se nedařilo ohrožovat domácí branku a tlak domácích nepolevil. Rozdíl čtyř branek zařídil ve 12. minutě Paulinho. Zbytek poločasu trávili domácí pálením jedné šance za druhou. První dějství skončilo 4:0. 

I druhá půle patřila především domácímu celku. Do přihrávek i zakončení se však Svarogu připletlo mnoho nepřesností a skóre tedy nenaskakovalo takovým tempem, jako mnozí čekali. I přes to si připsal druhou branku utkání Claudio, který zvýšil na 5:0. Brnu se následně podařilo snížit. První branku utkání hostům zajistil Dominik Havlín. Pětigólový náskok vrátil Svarogu čtyři minuty před koncem Deco. Poslední, kdo v zápase promluvili, byli Žabinští Vlci. Na 6:2 upravil skóre Chráscina. 

Claudio, kapitán Svarog FC: „Po komplikacích se ztrátou domácí haly se nám podařilo najít nové útočiště. Chomutovská hala je určitě mnohem lepší než lovosická, protože tam jsou parkety. Dnešní zápas nám ukázal, že se nám v této hale může dařit, chce to ale víc času, abychom se s halou i povrchem dokázali sžít. Cílem dnes bylo zvítězit a seznámit se s palubovkou, to se podařilo. Jsem rád za svůj návrat do hry, který se mi i nějak tak povedl. Byl jsem dlouho mimo hru. Fakt, že se mi dnes podařilo dvakrát skórovat, beru jako velké pozitivum.“

Michl Letzel, předseda ŽV Brno: „Zápas rozhodla první desetiminutovka. V té jsme se bohužel nevyvarovali několika zbytečných chyb, které domácí tým nekompromisně potrestal a připsal si takzvaně povinnou výhru."

Statistika

Další aktuality

PŘED ZÁPASEM: Poradí si oslabená Sparta s Libercem?
PŘED ZÁPASEM: Poradí si oslabená Sparta s Libercem? 11.04.2021

Dvěma utkáními dohraje Sparta v pondělí a v pátek základní část 1. FUTSAL ligy. Nejprve přivítá v domácí hale FTZS Liberec, v posledním kole pak zavítá do Teplic. Proti Liberci nebude zdaleka kompletní a hosté toho budou chtít využít.

PŘED ZÁPASEM: 1. FUTSAL liga nespí ani v době reprezentační přestávky. Rapid přivítá Žabinské Vlky
PŘED ZÁPASEM: 1. FUTSAL liga nespí ani v době reprezentační přestávky. Rapid přivítá Žabinské Vlky 09.04.2021

V sobotu v 18:00 se v ústecké hale odehraje 22. kolo nejvyšší futsalové soutěže. Žabinští Vlci v posledním zápase sezony zajíždí na sever Čech. Rapid má před sebou ještě dvě utkání a při dvou vítězstvích by mohl přeskočit v tabulce právě brněnský celek.

SOUHRN TÝDNE: O vítězi základní části je rozhodnuto. Z první pozice jde do play off Plzeň
SOUHRN TÝDNE: O vítězi základní části je rozhodnuto. Z první pozice jde do play off Plzeň 05.04.2021

Zápasy každý den. Takový byl jízdní řád 1. FUTSAL ligy před reprezentační přestávkou. Do čtvrtfinále play off zbývá odehrát jen šest soubojů, ale veškeré tajenky jsou rozluštěné. Základní část vyhraje poprvé v historii SK Interobal Plzeň.