Teplice už hrály v azylu ve čtvrtek, kdy porazily v Lovosicích České Budějovice 4:1. S největší pravděpodobností skončí po základní části na třetí pozici. Na druhou Chrudim ztrácí šest bodů, ale mají jen o jeden zápas méně. Oba celky by se tedy mohly střetnout v semifinále play off.

Žabinští Vlci Brno pojedou přes celou republiku s cílem udržet se na pozici, která by za normálních okolností zaručovala záchranu soutěž. Jihomoravané navíc v posledním zápase doma porazili Českou Lípu 7:4. Na severu Čech mohou jen překvapit a třeba využít formu střelce Havlína.

Jiří Baran (hráč Svarog FC): "Od zápasu s Brnem očekávám pouze naši výhru. Měla by se projevit rozdílná kvalita. Po sérii ne zrovna přesvědčivých výsledků půjdeme do utkání naplno a s cílem vyhrát s co největším rozdílem."

Michal Letzel (prezident Žabinských Vlků): "I když se opět nepředstavíme v kompletní sestavě, zápas se Svarogem pro nás jistě bude další cennou zkušeností."

________________________________________________
Svarog FC Teplice - Žabinští Vlci Brno
SO 12:00 | SH Chomutov

Profil haly

SH Chomutov

Více
Adresa Mánesova 4980, Chomutov
Kapacita 2300

Další aktuality

Mestek pokračuje jako předseda SFČR, Kolman kandidaturu stáhl
Mestek pokračuje jako předseda SFČR, Kolman kandidaturu stáhl 15.06.2021

Na první pohled možná překvapivý vývoj, na ten druhý již nikoliv. Již několik měsíců bylo avizováno, že plánovaná změna na postu předsedy SFČR se děje ve shodě odstupujícího dlouholetého předsedy a nového kandidáta. I nyní po Valné hromadě FAČR, která pro futsal dopadla nad očekávání dobře, se tak další kroky dějí ve shodě a po vzájemné dohodě Otakara Mesteka a Daniela Kolmana.

Český futsal má nového mistra. První titul slaví Plzeň
Český futsal má nového mistra. První titul slaví Plzeň 27.05.2021

Třetí finále play off 2021 1. FUTSAL ligy se hrálo ve čtvrtek večer v Plzni. Domácí šli do zápasu s mistrovským mečbolem v zádech. A proměnili ho. Interobal rozhodl souboj s Chrudimí třemi góly po přestávce.

Nejlepším cizincem sezony byl zvolen sparťan Angellot
Nejlepším cizincem sezony byl zvolen sparťan Angellot 27.05.2021

Futsalisté v minulém týdnu volili nejlepšího zahraničního hráče v 1. FUTSAL lize za sezonu 2020/2021. Z vítězství se radoval Kolumbijec Angellot z týmu AC Sparta Praha.