Karel Kruliš bude jistě rád, až tato sezona skončí. Příliš radosti mu nepřinesla. Démonům se tento ročník vůbec nevydařil. Českolipský celek se krčí na poslední příčce tabulky s osmi body. Přitom po prvních čtyřech kolech měli Démoni na kontě sedm bodů. Ve zbylém průběhu ale získali již pouze bod za domácí remízu s nováčkem Žabinskými Vlky. Celou základní část uzavřou Severočeši právě doma se Spartou. Podaří se Krulišově družině vzepřít a získat na závěr nějaký bod?

Sparta se v posledních kolech dostávala do velké formy a snažila se ještě nahánět tabulkově lépe postavené Teplice. Po parádní výhře s Interobalem 4:0 a vítězstvím 6:4 právě nad Démony nezvládli sparťanští futsalisté další domácí zápas s Chrudimí a padli po dvou trefách Pavla Drozda 0:2. Sparta na závěr letošní sezony přivedla zkušeného norského brankáře Kennetha Rakvaaga. Hlavním tahounem je pak bezesporu Angellot, který je jedním z nejproduktivnějších hráčů celé soutěže.

Karel Kruliš (trenér, Démoni Česká Lípa): „Na tento zápas už se nesmírně těším. Ne proto, že přijede Sparta, ale proto, že bude pro nás konec sezony a my budeme moci, a také v to doufám, rychle zapomenout na tu blamáž, kterou jsme tento ročník předvedly. Sparta bude v herní pohodě a bude si na nás chtít smlsnout, ale pořád věřím v určitý morál a kvalitu svého týmu.“

Ago Simitči (prezident, AC Sparta Praha): „Jak už se ví, tak v pátek budu na lavičce jako trenér, což je pro mě role, která mi vůbec nesedí, nejsem na ni zvyklý, ale brácha je v Kosovu s reprezentací, takže ho musím zastoupit. Do České Lípy jedeme pro tři body, nedávno jsme je doma porazili, takže víme, co od nich čekat, doufám, že si hráči budou vědomi, že na lavičce není trenér ale prezident, tak ze sebe vydají maximum a pevně věřím, že to spolu zvládneme a na konci zápasu se budeme moct společně radovat.“

________________________________________________
FC Démoni Česká Lípa - AC Sparta Praha
PÁ 20:00 | MSH Č. Lípa
živě na YouTube

Profil haly

MSH Č. Lípa

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 10ti let zdarma, držitelé členské karty futsal FIFA zdarma

Další aktuality

První semifinále v Plzni rozhodla parádní akce
První semifinále v Plzni rozhodla parádní akce 06.05.2021

Úvodní semifinálový souboj Plzně se Slavií nabídl skvělou a atraktivní podívanou. Oba týmy hrály ve vysokém tempu a k vidění byla řada šancí. Plzeň dokázala ve druhé půli otočit nepříznivé skóre a zvítězila 2:1. Interobal se ujal vedení 1:0 na zápasy.

Nervózní bitva pro Chrudim! Teplice zlomil dvěma góly David Drozd
Nervózní bitva pro Chrudim! Teplice zlomil dvěma góly David Drozd 06.05.2021

První semifinálová bitva před televizními kamerami přinesla chrudimskou radost. V emočně vypjatém zápase byly k vidění jen tři branky, Chrudimští o vedení z prvního poločasu přišli, nakonec ale tři minuty před koncem rozhodli o svém vítězství. Hrdinou byl David Drozd, který vstřelil oba góly Východočechů!

VÝSLEDKY: První body pro domácí. Těsně vyhrála Plzeň i Chrudim
VÝSLEDKY: První body pro domácí. Těsně vyhrála Plzeň i Chrudim 05.05.2021

Podívejte se na program a výsledky prvního semifinálového týdne v 1. FUTSAL lize.