Do zápasu jsme nastupovali bez čtyř hráčů základní sestavy ale s odhodláním získat tři body a udržet si naději na desáté místo tabulky. V celém průběhu jeme byli lepším týmem a i když se soupeři podařilo korigovat průběžné skóre (2:1 a 3:2) a v závěru zápasu snížit, nenechali jsme nikoho na pochybách, že bychom tentokráte kýžené body nezískali. Střelecky se prosadil uzdravený Dominik Havlín se čtyřmi zásahy a ve výborném světle se ukázal i autor dvou branek - kapitán Ladislav Hansl. Pochvalu zaslouží ale celý tým.

Jaroslav Pšurný (hráč Žabinští Vlci Brno): "Cenné vitězství. Démoni sice neprekročili vlastní stín a jejich poněkud stereotypni přístup nám nenadělal vetší potíže, nesmíme ale zapomínat na to, že se stále jedná o tradičního účastínka I.ligy a jejich letošní nepovedený rok na tom nic nemění. Zbývají nám 2 zápasy a jsem presvědčen, že v nich předvedeme stejně odpovědný vykon, podpořený individualními perličkami. Za dnešek bych v tomto směru vyzdvihl dvojici Havlín - Hansl."

Petr Zapletal (hráč Démoni Česká Lípa): "Prestože jsme do utkaní nevstoupili špatně, soupeř šelz aslouženě do vedení. V předchozích zápasech jsme se mohli vymlouvat na smůlu a litovat neproměněných šancí, dnes si to nemyslím. Bohužel se ukázalo, že v momentální formě jsme na posledním místě tabulky zcela zaslouženě."

Statistika

Další aktuality

Mestek pokračuje jako předseda SFČR, Kolman kandidaturu stáhl
Mestek pokračuje jako předseda SFČR, Kolman kandidaturu stáhl 15.06.2021

Na první pohled možná překvapivý vývoj, na ten druhý již nikoliv. Již několik měsíců bylo avizováno, že plánovaná změna na postu předsedy SFČR se děje ve shodě odstupujícího dlouholetého předsedy a nového kandidáta. I nyní po Valné hromadě FAČR, která pro futsal dopadla nad očekávání dobře, se tak další kroky dějí ve shodě a po vzájemné dohodě Otakara Mesteka a Daniela Kolmana.

Český futsal má nového mistra. První titul slaví Plzeň
Český futsal má nového mistra. První titul slaví Plzeň 27.05.2021

Třetí finále play off 2021 1. FUTSAL ligy se hrálo ve čtvrtek večer v Plzni. Domácí šli do zápasu s mistrovským mečbolem v zádech. A proměnili ho. Interobal rozhodl souboj s Chrudimí třemi góly po přestávce.

Nejlepším cizincem sezony byl zvolen sparťan Angellot
Nejlepším cizincem sezony byl zvolen sparťan Angellot 27.05.2021

Futsalisté v minulém týdnu volili nejlepšího zahraničního hráče v 1. FUTSAL lize za sezonu 2020/2021. Z vítězství se radoval Kolumbijec Angellot z týmu AC Sparta Praha.