Brněnští už přišli o možnost zahrát si play off. Nyní jim tedy jde o čest a sebevědomí do příští sezony. Momentálně patří Odehnalovým svěřencům desátá příčka s jedenácti body. V minulém kole si Jihomoravané dostali jedenáct branek na palubovce lídra z Plzně, nicméně předtím dvakrát uspěli. V České Lípě remizovali 3:3, když vyrovnali minutu před koncem. Předtím porazili doma ústecký Rapid 5:3! Domácím bude v utkání stále chybět vyloučený Michal Kratochvíl, který dostal trest na čtyři zápasy za bouřlivý závěr utkání právě v České Lípě.

Česká Lípa stále v roce 2021 nepoznala chuť vítězství. Démoni po špatných výsledcích klesli na poslední místo se ziskem pouhých osmi bodů. Bod po restartu ligy získali pouze doma z Žabinskými Vlky a na radost z výhry čekají od 2. října, kdy porazili doma Rapid. V posledním kole prohráli svěřenci Karla Kruliše na Spartě 4:6.

Jaroslav Pšurný (brankář ŽV): „V posledním domácím zápase budeme chtít bodovat a dobrým výkonem poděkovat našim fanouškům, všem členům klubu, funkcionářům, zdravotníkům, kustodům… Zkrátka všem, co mají zelené futsalové srdce. Hlavně díky nim máme možnost poměřovat se s futsalovou elitou.“

Karel Kruliš (trenér Démonů): „V Brně budeme chtít konečně bodovat naplno. Musíme stavět na tom, že jsme v zápase se Spartou konečně dali nějaké góly. To je základ k vítězství. Čekají nás tři poslední zápasy v této nepovedené sezoně, tak pevně věřím, že už nejsme pod tlakem, budeme hrát uvolněně, půjdeme si tyto zápasy užít a budeme mít hlad po vítězství.“

______________________________________________________
Žabinští Vlci Brno - FC Démoni Česká Lípa
NE 19:00 | SH Vodova 2
živě na YouTube

Profil haly

SH Vodova 2

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 900

Další aktuality

Mestek pokračuje jako předseda SFČR, Kolman kandidaturu stáhl
Mestek pokračuje jako předseda SFČR, Kolman kandidaturu stáhl 15.06.2021

Na první pohled možná překvapivý vývoj, na ten druhý již nikoliv. Již několik měsíců bylo avizováno, že plánovaná změna na postu předsedy SFČR se děje ve shodě odstupujícího dlouholetého předsedy a nového kandidáta. I nyní po Valné hromadě FAČR, která pro futsal dopadla nad očekávání dobře, se tak další kroky dějí ve shodě a po vzájemné dohodě Otakara Mesteka a Daniela Kolmana.

Český futsal má nového mistra. První titul slaví Plzeň
Český futsal má nového mistra. První titul slaví Plzeň 27.05.2021

Třetí finále play off 2021 1. FUTSAL ligy se hrálo ve čtvrtek večer v Plzni. Domácí šli do zápasu s mistrovským mečbolem v zádech. A proměnili ho. Interobal rozhodl souboj s Chrudimí třemi góly po přestávce.

Nejlepším cizincem sezony byl zvolen sparťan Angellot
Nejlepším cizincem sezony byl zvolen sparťan Angellot 27.05.2021

Futsalisté v minulém týdnu volili nejlepšího zahraničního hráče v 1. FUTSAL lize za sezonu 2020/2021. Z vítězství se radoval Kolumbijec Angellot z týmu AC Sparta Praha.