Domácí nastoupili do utkání bez opor Fichtnera a Havrdy, těžko však posoudit, zda by jejich přítomnost něco na výsledku změnila.

Skóre utkání se poprvé měnilo v 11. minutě a to zásluhou hostujícího Radoucha, který poslal míč přesně k tyči – 0:1.

Radost však Jihočechům dlouho nevydržela, protože už za 25 veřin předvedl skvělou akci domácí gólman Kirov, který nejen že vystihl hostující přihrávku, ale dokonce byl i zakončovatelem následného útoku – 1:1!

Přesto nakonec do kabin odcházeli spokojenější hosté, když se znovu trefil Radouch – 1:2.

Hostujícím hráčům se povedlo brzy po příchodu na palubovku přidat další branku Radouchem, který tak zkompletoval hattrick – 1:3.

A to nebylo z jeho strany vše, protože ve 24. minutě to bylo jeho zásluhou už dokonce 1:4.

Když se povedlo domácímu Švecovi o tři minuty později snížit na 2:4, ještě se ten zápas nezdál být pro Démony ztracen, jenže to by se museli dostat do nadějných příležitostí, což se nestalo…

Karel Kruliš (trenér Démonů): „Máme za sebou zápas, ve kterém jsme nebyli určitě horším týmem, ale opět jsme nebyli produktivní. České Budějovice využily každého zaváhaní a trestaly nás góly. Před zápasem jsme věděli, že jsou mimo hru Havrda a Fichtner, za karty mimo byl i Caizl a k tomu se přidalo zranění Zapletala. Ale přesto jsme podali dobrý výkon, jen ta koncovka nás trápí. .Nezbývá než zápasy, které jsou před námi, dohrát a na tuto sezonu rychle zapomenout.“

V pondělí se Démoni střetnou se Spartou: „V pondělí, kdy zavítáme na stále se zlepšující Spartu, pojedeme s cílem odehrát slušný zápas. Bude to nesmírně těžké utkání, ve kterém si musíme dokázat, že silné týmy nám sedí a umíme s nimi hrát vyrovnané partie,“ dodává Kruliš.

Statistika

Další aktuality

Mestek pokračuje jako předseda SFČR, Kolman kandidaturu stáhl
Mestek pokračuje jako předseda SFČR, Kolman kandidaturu stáhl 15.06.2021

Na první pohled možná překvapivý vývoj, na ten druhý již nikoliv. Již několik měsíců bylo avizováno, že plánovaná změna na postu předsedy SFČR se děje ve shodě odstupujícího dlouholetého předsedy a nového kandidáta. I nyní po Valné hromadě FAČR, která pro futsal dopadla nad očekávání dobře, se tak další kroky dějí ve shodě a po vzájemné dohodě Otakara Mesteka a Daniela Kolmana.

Český futsal má nového mistra. První titul slaví Plzeň
Český futsal má nového mistra. První titul slaví Plzeň 27.05.2021

Třetí finále play off 2021 1. FUTSAL ligy se hrálo ve čtvrtek večer v Plzni. Domácí šli do zápasu s mistrovským mečbolem v zádech. A proměnili ho. Interobal rozhodl souboj s Chrudimí třemi góly po přestávce.

Nejlepším cizincem sezony byl zvolen sparťan Angellot
Nejlepším cizincem sezony byl zvolen sparťan Angellot 27.05.2021

Futsalisté v minulém týdnu volili nejlepšího zahraničního hráče v 1. FUTSAL lize za sezonu 2020/2021. Z vítězství se radoval Kolumbijec Angellot z týmu AC Sparta Praha.