Beni Simitči (trenér Sparty): „V druhém poločase jsme hráli lépe, začali jsme dávat góly, ale i tak si myslím, že tolik tyček a břeven jsme už dlouho neměli. Celý týden pracujeme na proměňování šancí, protože proti takovým soupeřům se do nich dostáváme, ale nevyužíváme je, což nás mrzí.“

Matěj Čapek (FC Rapid Ústí): „Zápas na Spartě se nám příliš nepovedl, ale je to pro nás další cenná zkušenost. Chyběla nám větší odvaha a sebevědomí směrem dopředu a i v obraně to často skřípalo více, než by bylo zdrávo. Nyní musíme zregenerovat síly na páteční souboj s Mělníkem.“

Statistika

 

Další aktuality

Mestek pokračuje jako předseda SFČR, Kolman kandidaturu stáhl
Mestek pokračuje jako předseda SFČR, Kolman kandidaturu stáhl 15.06.2021

Na první pohled možná překvapivý vývoj, na ten druhý již nikoliv. Již několik měsíců bylo avizováno, že plánovaná změna na postu předsedy SFČR se děje ve shodě odstupujícího dlouholetého předsedy a nového kandidáta. I nyní po Valné hromadě FAČR, která pro futsal dopadla nad očekávání dobře, se tak další kroky dějí ve shodě a po vzájemné dohodě Otakara Mesteka a Daniela Kolmana.

Český futsal má nového mistra. První titul slaví Plzeň
Český futsal má nového mistra. První titul slaví Plzeň 27.05.2021

Třetí finále play off 2021 1. FUTSAL ligy se hrálo ve čtvrtek večer v Plzni. Domácí šli do zápasu s mistrovským mečbolem v zádech. A proměnili ho. Interobal rozhodl souboj s Chrudimí třemi góly po přestávce.

Nejlepším cizincem sezony byl zvolen sparťan Angellot
Nejlepším cizincem sezony byl zvolen sparťan Angellot 27.05.2021

Futsalisté v minulém týdnu volili nejlepšího zahraničního hráče v 1. FUTSAL lize za sezonu 2020/2021. Z vítězství se radoval Kolumbijec Angellot z týmu AC Sparta Praha.