Démoni proti ŽV Brno zastavili sérii proher a připsali si první bod, ale po zápase litovali toho, že nezískali body tři. Trenér Karel Kruliš otevřeně prohlásil, že je rád, že se letos z 1. FUTSAL ligy nesestupuje, protože jeho tým by byl teď v hodně kritické situaci. Jako doklad jeho slov se stačí podívat na tabulku – Démoni se už propadli na poslední místo, ze kterého se mohou dostat jen výhrou za tři body. Krulišovi proti Dynamu budou chybět hned dvě opory, které nasbíraly čtyři žluté karty – Havrda a Fichtner.

Dynamo prožilo divoký zápas na severu Čech proti Rapidu. Nejprve dokázalo vyrovnat stav 0:4, pak ale gólman Zdeněk Křížek dostal červenou kartu za hraní rukou mimo brankoviště a do branky musel jít hráč z pole – Stanislav Peterek. Českobudějovičtí se ale ani za této situace nevzdali a dosáhli na kontaktní gól a prohráli jen 6:7. V prvním vzájemném zápase proti Démonům dokázala parta kolem Radima Pouzara efektivně diktovat tempo hry a proměňovat šance. Nejlepší střelec Petr Benát už má na svém kontě solidních čtrnáct branek, v Ústí nasázel soupeři hattrick. Pokud chce Dynamo stále pomýšlet na play-off, musí v Lípě zabodovat naplno.

Karel Kruliš (trenér Démoni Česká Lípa): „V pátek nás čekají houževnaté Budějky,ale my jim chceme vrátit porážku, kterou jsme utrpěli na jejich palubovce. Jsme bez dvou klíčových hráčů Havrdy a Fichtnera, ale i přesto už věřím ve tři body.“

Radim Pouzar (hráč Dynamo PCO České Budějovice): "Čeká nás po krátké odmlce opět tým Démonů. Určitě chceme napravit nešťastné utkání na Rapidu. Ale na druhou stranu víme, že nás čeká velmi silný a futsalově kvalitní tým. Věřím, že pokud budeme disciplinovaní, jsme schopni přivézt do Českých Budějovic vítězství."

____________________________________________________________
FC Démoni Česká Lípa - SK Dynamo PCO České Budějovice
PÁ 20:30 | MSH Česká Lípa
živě na YouTube

Profil haly

MSH Č. Lípa

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 10ti let zdarma, držitelé členské karty futsal FIFA zdarma

Další aktuality

Mestek pokračuje jako předseda SFČR, Kolman kandidaturu stáhl
Mestek pokračuje jako předseda SFČR, Kolman kandidaturu stáhl 15.06.2021

Na první pohled možná překvapivý vývoj, na ten druhý již nikoliv. Již několik měsíců bylo avizováno, že plánovaná změna na postu předsedy SFČR se děje ve shodě odstupujícího dlouholetého předsedy a nového kandidáta. I nyní po Valné hromadě FAČR, která pro futsal dopadla nad očekávání dobře, se tak další kroky dějí ve shodě a po vzájemné dohodě Otakara Mesteka a Daniela Kolmana.

Český futsal má nového mistra. První titul slaví Plzeň
Český futsal má nového mistra. První titul slaví Plzeň 27.05.2021

Třetí finále play off 2021 1. FUTSAL ligy se hrálo ve čtvrtek večer v Plzni. Domácí šli do zápasu s mistrovským mečbolem v zádech. A proměnili ho. Interobal rozhodl souboj s Chrudimí třemi góly po přestávce.

Nejlepším cizincem sezony byl zvolen sparťan Angellot
Nejlepším cizincem sezony byl zvolen sparťan Angellot 27.05.2021

Futsalisté v minulém týdnu volili nejlepšího zahraničního hráče v 1. FUTSAL lize za sezonu 2020/2021. Z vítězství se radoval Kolumbijec Angellot z týmu AC Sparta Praha.