Naopak Vlci jako nováček si nevedou vůbec špatně. Sice na play-off to nebude (to samé se týká Démonů), ale letošní sezonu mohou Brněnští vnímat jako dobrý vklad do dalších ročníků.

Dobrý vklad si udělali i ve včerejším utkání, když ve 13. minutě vedli 0:2. První gól vstřelili po přečíslení, druhý přidali hlavou.

Démonům se povedlo do konce první půle alespoň snížit, když Zapletal proměnil penaltu – 1:2.

Ve druhém poločase se hráčům obou týmů dlouho nedařilo vstřelit branku, i když šance na to měli, např. tentokrát se Zapletal z penalty přesně netrefil.

Nakonec to byl ale tento českolipský futsalista, kdo jako první protrhl střeleckou smůlu a ve 36. minutě vyrovnal – 2:2.

Když se Havrdovi minutu a půl před koncem podařilo skóre přelít na domácí stranu, zdálo se, že by se konečně mohli Démoni v roce 2021 radovat z vítězství. Jenže Vlkům se podařilo vyrovnat a v posledních vteřinách se jim málem povedlo i vstřelit vítězný gól, ale gólman Mareš byl proti a následná závěrečná brněnská střela skončila na tyči!

Česká Lípa se v příštím kole (19. 3.) střetne doma s Českými Budějovicemi. Případná výhra by Démony ještě zapojila do boje o konečné vyšší příčky.

Karel Kruliš (trenér FC Démoni Česká Lípa): "Po zápase s Vlky bych řekl jediné: máme velké štěstí, že se nepadá, jinak bychom jeli šupem… Je trestuhodné takto nakládat se zápasem. Ale pokud nedáme góly, tak nemůžeme vyhrát. Je neskutečné, jak my se nadřeme na gól a když už ho dáme, tak vzápětí ho dostaneme. Nechci se na nic vymlouvat, ale to pomyslné štěstí se od nás od začátku ledna odvrátilo zády a dostalo nás společně s naší impotencí dát s lehkostí gól tam, kde jsme."

Michal Letzel (předseda ŽV Brno): "Pro oba soupeře to byla nakonec pravděpodobně přijatelná a spravedlivá dělba bodů."

Statistika

Další aktuality

Mestek pokračuje jako předseda SFČR, Kolman kandidaturu stáhl
Mestek pokračuje jako předseda SFČR, Kolman kandidaturu stáhl 15.06.2021

Na první pohled možná překvapivý vývoj, na ten druhý již nikoliv. Již několik měsíců bylo avizováno, že plánovaná změna na postu předsedy SFČR se děje ve shodě odstupujícího dlouholetého předsedy a nového kandidáta. I nyní po Valné hromadě FAČR, která pro futsal dopadla nad očekávání dobře, se tak další kroky dějí ve shodě a po vzájemné dohodě Otakara Mesteka a Daniela Kolmana.

Český futsal má nového mistra. První titul slaví Plzeň
Český futsal má nového mistra. První titul slaví Plzeň 27.05.2021

Třetí finále play off 2021 1. FUTSAL ligy se hrálo ve čtvrtek večer v Plzni. Domácí šli do zápasu s mistrovským mečbolem v zádech. A proměnili ho. Interobal rozhodl souboj s Chrudimí třemi góly po přestávce.

Nejlepším cizincem sezony byl zvolen sparťan Angellot
Nejlepším cizincem sezony byl zvolen sparťan Angellot 27.05.2021

Futsalisté v minulém týdnu volili nejlepšího zahraničního hráče v 1. FUTSAL lize za sezonu 2020/2021. Z vítězství se radoval Kolumbijec Angellot z týmu AC Sparta Praha.